Андрій Бiлоусов
Міський голова Кам'янського
“ Ми будемо пишатися нашим містом,
  Кам'янське буде не впізнати
   – воно стане комфортним та зручним
   для життя! ”
Андрій Бiлоусов
“ Мій обов’язок бути відкритим та доступним для кожного, адже саме виборці найняли мене на роботу, і тільки перед ними я зобов’язаний звітувати про виконану роботу на благо жителів міста. ”
Андрій Бiлоусов

Завершено реконструкцію освітлення на мостовому переході через річку Дніпро

Вівторок, Травень 24, 2016 - 08:57

У місті завершилася масштабна реконструкція освітлення на мостовому переході через річку Дніпро, яка тривала протягом останніх трьох місяців. Інвестиції на реконструкцію освітлення мостового переходу вдалося залучити Дніпродзержинському міському голові Андрію Білоусову в рамках співпраці з Північною фінансовою корпорацією НЕФКО, і сьогодні, 20 травня, міський голова прийняв об'єкт, готовий до експлуатації.

Відновлення зовнішнього освітлення виконувала підрядна організація «Континенталь». За час робіт електромонтажники фірми проклали 17 кілометрів нового кабелю, змонтували 1050 нових світильників і консолей на 480 опорах, а також встановили кілька нових освітлювальних опор.

«Те, що міст повністю освітлюється, саме по собі вже величезне досягнення. Автоматизована система освітлення, яка тут застосована, дозволяє регулювати потужність напруги і знизити вартість енерговитрат у 5 разів. Крім того, сучасні світлодіодні світильники в 7 разів перевищують термін служби навіть економних ламп, і ресурс їх роботи складає близько 12 років. Це справді історична подія для нашого міста, і я впевнений у тому, що нове освітлення мостового переходу стане справжньою окрасою зовнішнього вигляду нашого міста», – зазначив Андрій Білоусов.

Міський голова також наголосив, що на цьому роботи не зупиняються, і на даний момент приводиться до ладу відбійник. Також у цьому році буде відремонтовано дорожнє полотно. А в наступному році планується покласти другий шар асфальтобетонного покриття, як того потребують технічні норми подібних споруд.