Андрій Бiлоусов
Міський голова Кам'янського
“ Ми будемо пишатися нашим містом,
  Кам'янське буде не впізнати
   – воно стане комфортним та зручним
   для життя! ”
Андрій Бiлоусов
“ Мій обов’язок бути відкритим та доступним для кожного, адже саме виборці найняли мене на роботу, і тільки перед ними я зобов’язаний звітувати про виконану роботу на благо жителів міста. ”
Андрій Бiлоусов

Завершено довгоочікуваний ремонт дороги по вул. 8-го Березня

П'ятниця, Липень 8, 2016 - 10:57

7 липня міський голова Андрій Білоусов виїхав на вулицю 8 березня і прийняв роботи, виконані в рамках благоустрою міста. За його дорученням тут провели ремонт асфальтного покриття, а також повністю відновили зовнішнє освітлення. Дорога на вулиці протягом багатьох років була повністю «розбитою» тому укладання асфальтобетону дорожникам довелося робити суцільною смугою.

«Ми продовжуємо займатися питаннями благоустрою міста у всіх напрямках. Приводимо до ладу  двори, відновлюємо і будуємо нові мережі зовнішнього освітлення, ремонтуємо дороги. Сьогодні наші бригади вже приступили до капітального ремонту дороги на вулиці Запорізькій. Ми продовжуємо капітально ремонтувати проспект Незалежності, а потім приступимо до ремонту проспекту Свободи (колишній Леніна). Паралельно здійснюються і поточні ремонти доріг в місті. Зараз бригади працюють на Лівому березі, потім вони перейдуть на мостовий перехід через р. Дніпро і далі в Південний район міста», - каже Андрій Білоусов.