Андрій Бiлоусов
Міський голова Кам'янського
“ Ми будемо пишатися нашим містом,
  Кам'янське буде не впізнати
   – воно стане комфортним та зручним
   для життя! ”
Андрій Бiлоусов
“ Мій обов’язок бути відкритим та доступним для кожного, адже саме виборці найняли мене на роботу, і тільки перед ними я зобов’язаний звітувати про виконану роботу на благо жителів міста. ”
Андрій Бiлоусов

Використання нових методів відновлення дорожнього покриття - "холодним асфальтом"

П'ятниця, Лютий 19, 2016 - 00:00

Вперше за всю історію міста в Дніпродзержинську застосовують нові методи відновлення аварійних ділянок автомобільних доріг. Ініціатива впровадження сучасної технології при обслуговуванні автодоріг Дніпродзержинська, належить меру міста Андрію Білоусову. 

Технологія укладання «холодним асфальтом» використовується для проведення ямкового ремонту, і сьогодні її випробували на відрізку дороги від Єлизаветівського шосе до вулиці Харківська, що на лівобережжі.

«Такий спосіб дозволяє оперативно усунути дефекти на дорожньому покритті, які зазвичай з'являються після зими і попередити його подальше руйнування, - розповідає директор ПП« Сегмент» Валерій Мороз. - У порівнянні з традиційним методом ремонту - технологія укладання холодним асфальтом досить проста, але все ж вимагає суворого дотримання норм і послідовності дій. Перед початком ремонту, зруйнована ділянка дороги ретельно очищається і з неї видувається все сміття, а краї вибоїни обробляються спеціальною бітумною емульсією. Після чого, можна приступати до засипання асфальтної суміші і подальшого трамбування. Завершальним моментом, є обов'язкове посипання відремонтованої ділянки піщаною сумішшю».