Андрій Бiлоусов
Міський голова Кам'янського
“ Ми будемо пишатися нашим містом,
  Кам'янське буде не впізнати
   – воно стане комфортним та зручним
   для життя! ”
Андрій Бiлоусов
“ Мій обов’язок бути відкритим та доступним для кожного, адже саме виборці найняли мене на роботу, і тільки перед ними я зобов’язаний звітувати про виконану роботу на благо жителів міста. ”
Андрій Бiлоусов

Встановили новий світлофорний об`єкт

П'ятниця, Червень 10, 2016 - 14:20

6 червня в центрі міста на перетині вулиці Москворецької з проспектом Тараса Шевченка (колишня вулиця Сировця) встановили новий світлофорний об'єкт, який складається з 14 світлофорів і одного блоку управління. Щойно він був протестований фахівцями підрядної організації «Континенталь» та почав функціонувати в робочому режимі.

Як розповів міський голова Андрій Білоусов, сьогодні введено в експлуатацію перший світлофорний об'єкт із чотирьох запланованих на 2016 рік.

Другий подібний об'єкт буде встановлений на перетині проспекту Свободи з Цегельним провулком і вулицею Ковалевича. Кілька років тому тут вже збиралися встановлювати світлофор, але через відсутність фінансування роботи були зупинені. Третій світлофор планують встановити на Лівому березі в районі магазину «Сонячний», це перехрестя проспекту Героїв АТО (колишній Маршала Жукова), бульвару Будівельників і проспекту Металургів. Будівництво нового світлофорного об'єкта також буде виконано на перетині Єлизаветівського шосе з проспектом Перемоги та вулицею Індустріальною.