Андрій Бiлоусов
Міський голова Кам'янського
“ Ми будемо пишатися нашим містом,
  Кам'янське буде не впізнати
   – воно стане комфортним та зручним
   для життя! ”
Андрій Бiлоусов
“ Мій обов’язок бути відкритим та доступним для кожного, адже саме виборці найняли мене на роботу, і тільки перед ними я зобов’язаний звітувати про виконану роботу на благо жителів міста. ”
Андрій Бiлоусов

Встановили нові баскетбольні щити

П'ятниця, Червень 24, 2016 - 14:19

16 червня на площі П. Калнишевського (Дзержинського) і біля пам'ятника «Танк Т-34» на лівобережній набережній, поряд з велопарковкою, встановили нові баскетбольні щити. На відкриття нової спортивної споруди на площу прийшли ініціатори її створення міський голова Андрій Білоусов, його радник  Олег Орлов, віце-мер Олександр Масленков та інші.

Всі присутні зробили декілька  символічних кидків м'ячем у кільце, що викликало значне пожвавлення на площі.

«Сьогодні ми встановили щит для стрітболу на площі Калнишевського, завтра завершимо установку на Лівому березі. І я впевнений, що вже ввечері тут з'явиться молодь з м'ячем. Ми намагаємося максимально популяризувати спорт і здоровий спосіб життя в нашому місті - проводимо щомісячні загальноміські Фестивалі, встановлюємо спортивні майданчики, фінансуємо поїздки наших спортсменів на різні турніри, виділяємо кошти на стипендії для кращих спортсменів, закуповуємо необхідний спортивний інвентар. Зараз йде процес відновлення футбольного поля і створення волейбольного майданчика на лівобережному пляжі. Міська влада завжди підтримає спортивні починання! - зазначив Андрій Білоусов.