Андрій Бiлоусов
Міський голова Кам'янського
“ Ми будемо пишатися нашим містом,
  Кам'янське буде не впізнати
   – воно стане комфортним та зручним
   для життя! ”
Андрій Бiлоусов
“ Мій обов’язок бути відкритим та доступним для кожного, адже саме виборці найняли мене на роботу, і тільки перед ними я зобов’язаний звітувати про виконану роботу на благо жителів міста. ”
Андрій Бiлоусов

ВСТАНОВЛЕННЯ GPS-СИСТЕМИ НА ГРОМАДСЬКОМУ ТРАНСПОРТІ МІСТА

П'ятниця, Грудень 25, 2015 - 13:45

За дорученням Дніпродзержинського міського голови Андрія Білоусова з 25.12.2015 року весь громадський транспорт, включаючи й трамваї, оснащенні пристроями GPS- навігації, які визначають місце розташування транспортних засобів і передають інформацію про це в диспетчерський центр.

 

Це дозволяє контролювати рух маршруток та трамваїв, оперативно вносити в нього корективи і фіксувати порушення.

           

Система моніторингу обладнана трьома модулями: для підприємств-перевізників, управління транспорту та пасажирів. Так перевізники зможуть контролювати роботу своїх водіїв, управління – роботу всього транспорту, а пасажири зможуть дізнатися, де знаходиться в даний момент потрібна їм маршрутка або трамвай, і через який час транспорт надійде до тієї чи іншої зупинки.

 

Для цього достатньо лише зайти на сайт eway.in.ua у розділ «Дніпродзержинськ». Зробити це можна як з комп'ютера, так і з будь-якого смартфона. А гості міста можуть задати на сайті необхідну адресу, і система сама обере для них транспорт, на якому можна дістатись до місця призначення. Згодом планується включити в систему й приміські маршрутки, які проходять через Дніпродзержинськ.

 

 «Впровадження такої системи – це перший крок для наведення ладу в громадському транспорті Дніпродзержинська. Управління транспорту може спостерігати за роботою маршруток і трамваїв в режимі оnline, а не дізнаватися про це зі слів перевізників. А найголовніше – система створює більш комфортні умови для самих дніпродзержинців», - наголошує Андрій Білоусов.