Андрій Бiлоусов
Міський голова Кам'янського
“ Ми будемо пишатися нашим містом,
  Кам'янське буде не впізнати
   – воно стане комфортним та зручним
   для життя! ”
Андрій Бiлоусов
“ Мій обов’язок бути відкритим та доступним для кожного, адже саме виборці найняли мене на роботу, і тільки перед ними я зобов’язаний звітувати про виконану роботу на благо жителів міста. ”
Андрій Бiлоусов

Впроваджено систему управління зовнішнім освітленням

Вівторок, Січень 31, 2017 - 18:43

На моніторі, встановленому в диспетчерській, у режимі реального часу на карті відображається інформація про стан зовнішнього освітлення в місті. На сьогодні вона охоплює 166 підстанцій, а її головною перевагою є можливість дистанційно перемикати час роботи вуличного освітлення залежно від пори доби та тривалості дня.

Як зазначив технічний директор ТОВ «Горсвет» Ігор Кривенко, раніше про впровадження такої інновації підприємство могло лише мріяти. Він також додав, що завдяки цій системі чітко видно будь-які несправності, і в разі їх виникнення на місце оперативно направляється аварійна бригада для ліквідації аварії.

Міський голова наголосив, що автоматизована система управління освітленням дозволить, перш за все, комплексно вирішити завдання енергоефективності та енергозбереження.

«Раніше для того, щоб перевести механічні годинники, встановлені на трансформаторних підстанціях, бригади електриків повинні були під'їжджати до кожної з них і проводити корегування часу в ручному режимі. А про аварії можна було дізнатися лише за дзвінками від мешканців або шляхом об'їзду. Зараз ми в онлайн-режимі на екрані бачимо, підключені наші вулиці до електропостачання чи ні. Повне управління і діагностика роботи мереж зовнішнього освітлення можуть здійснюватися віддалено з будь-якого комп'ютера фахівцем, який має до неї доступ. На сьогодні ми активно працюємо над відновленням зовнішнього освітлення на вулицях нашого міста. Освітлених вулиць із кожним днем ​​стає все більше, тому переваги нової системи управління освітленням важко переоцінити», – каже міський голова Андрій Білоусов.