Андрій Бiлоусов
Міський голова Кам'янського
“ Ми будемо пишатися нашим містом,
  Кам'янське буде не впізнати
   – воно стане комфортним та зручним
   для життя! ”
Андрій Бiлоусов
“ Мій обов’язок бути відкритим та доступним для кожного, адже саме виборці найняли мене на роботу, і тільки перед ними я зобов’язаний звітувати про виконану роботу на благо жителів міста. ”
Андрій Бiлоусов

Відновлено освітлення на площі та у сквері біля кінотеатру «МИР»

Четвер, Квітень 7, 2016 - 10:19

Вперше за багато років в Дніпродзержинську за ініціативи міського голови Андрія Білоусова почали створювати нові зони відпочинку і приводити до ладу сквери, причому не тільки ті, які розташовані в центральній частині міста.

Преображення лівобережного скверу за кінотеатром «МИР» розпочалося ще в минулому році. Тоді територію скверу очистили від сміття, провели обрізку аварійних дерев, встановили нові лавки, урни та висадили понад 150 молодих дерев і кущів.

В цьому році за дорученням мера, в порядок приводять і площу перед кінотеатром.

Сьогодні на площі, в сквері і на підйомі до кіноконцертного залу по проспекту Перемоги відновили зовнішнє освітлення з використанням сучасних і економічних натрієвих ламп тепле, жовте світло яких добре висвітлює прилеглу територію. Подбали і про освітлення на дитячому ігровому майданчику, встановивши поблизу додаткові освітлювальні опори. Як розповідають місцеві жителі, працюючого вуличного освітлення вони не бачили тут дуже багато років і дуже раді таким позитивним змінам.

«Завдяки підтримці з боку області, в цьому році ми плануємо виконати величезний обсяг робіт з відновлення зовнішнього освітлення в місті. Крім скверів, дворів і вулиць, де кожен день працюють електромонтажні бригади, активно ведуться роботи по реконструкції освітлення на мостовому переході через р. Дніпро. Підключення автоматизованої системи освітлення буде проходити поетапно і вже в середині наступного тижня нові світлодіодні світильники засвітяться на першому відрізку моста», - підкреслює Андрій Білоусов.