Андрій Бiлоусов
Міський голова Кам'янського
“ Ми будемо пишатися нашим містом,
  Кам'янське буде не впізнати
   – воно стане комфортним та зручним
   для життя! ”
Андрій Бiлоусов
“ Мій обов’язок бути відкритим та доступним для кожного, адже саме виборці найняли мене на роботу, і тільки перед ними я зобов’язаний звітувати про виконану роботу на благо жителів міста. ”
Андрій Бiлоусов

Відновлена ​​ще одна затишна зона відпочинку по проспекту Свободи, 91 (Леніна).

Вівторок, Квітень 19, 2016 - 15:11

Черговий подарунок отримав Дніпродзержинськ, в процесі благоустрою, створення нових і відновлення старих, давно забутих міських зон відпочинку.

Так, за дорученням мера Андрія Білоусова, була відновлена ​​ще одна затишна зона відпочинку по проспекту Свободи, 91, (колишній проспект Леніна). Сьогодні цю територію привели до ладу: відремонтували лавочки, які були практично повністю знищені, побілили дерева, обкопали і пофарбували клумби, а вже найближчим часом в сквері встановлять нові урни, відновлять тротуарні доріжки та висадять квітники.

За словами перехожого місцевого жителя Олексія Миколайовича, колись давним-давно тут була прекрасна зона відпочинку, але за час Незалежності України вона повністю втратила колишні функції.

«Приємно дивитися на те, як це місце виглядає зараз. Наше місто поступово відновлює втрачену привабливість. Тепер кожен городянин зможе з комфортом відпочити в тіні пахучих лип», - говорить Олексій Миколайович.