Андрій Бiлоусов
Міський голова Кам'янського
“ Ми будемо пишатися нашим містом,
  Кам'янське буде не впізнати
   – воно стане комфортним та зручним
   для життя! ”
Андрій Бiлоусов
“ Мій обов’язок бути відкритим та доступним для кожного, адже саме виборці найняли мене на роботу, і тільки перед ними я зобов’язаний звітувати про виконану роботу на благо жителів міста. ”
Андрій Бiлоусов

Відкрито відновлену після пожежі тренувальну базу веслярів

Субота, Липень 2, 2016 - 15:04

Міський голова Андрій Білоусов виконав свою обіцянку, яку дав місяць тому – 24 червеня, напередодні Дня молоді України, відкрився елінг (ангар для зберігання байдарок і каное), розташований на міському пляжі.
На початку нинішнього року з ініціативи Андрія Білоусова було прийнято рішення відновити згорілий кілька років тому елінг. Інспектуючи хід відновлювальних робіт, у травні міський голова пообіцяв завершити відбудову до Дня молоді.

24 червня Андрій Білоусов разом зі своїм радником з питань спорту Олегом Орловим прибули на церемонію відкриття оновленого елінгу. Десятки міських спортсменів-веслувальників, серед яких – учасники та призери найпрестижніших європейських і світових турнірів, оплесками та вигуками «спасибі!» зустріли міського голову. У своєму виступі міський голова подякував спортсменам за те, що вони своїми досягненнями в усьому світі прославляють наше місто, наголосивши, що міська влада, як сьогодні, так і в майбутньому, буде надавати посильну підтримку розвитку спорту в місті.
«У поточному році ми вже чимало зробили для розвитку спорту, а у подальшому сприяння спорту буде тільки зростати. Я вважаю розвиток фізкультури і спорту одним із своїх пріоритетних напрямків!», –  зазначив Андрій Білоусов.

Під оплески веслярів і тренерів міський голова урочисто перерізав символічну стрічку на вході в елінг, особисто пройшовся по відновленому ангару, перевірив якість робіт і вислухав побажання тренерського складу.

«Три місяці тому ми почали відновлення елінгу, і сьогодні він вже служить сховищем для човнів наших веслярів. Також ми придбали кілька моторів для тренерських човнів супроводу. Сьогодні тренери запропонували зробити у приміщенні елінгу спортивний зал для того, щоб можна було проводити повноцінні тренування і взимку. Я дав вказівку в стислі терміни підготувати проектно-кошторисну документацію, щоб вже на липневій сесії міської ради внести зміни до бюджету і виділити на це кошти», – зазначив Андрій Білоусов.