Андрій Бiлоусов
Міський голова Кам'янського
“ Ми будемо пишатися нашим містом,
  Кам'янське буде не впізнати
   – воно стане комфортним та зручним
   для життя! ”
Андрій Бiлоусов
“ Мій обов’язок бути відкритим та доступним для кожного, адже саме виборці найняли мене на роботу, і тільки перед ними я зобов’язаний звітувати про виконану роботу на благо жителів міста. ”
Андрій Бiлоусов

Відкрито сквер імені Почесного громадянина Кам'янського Станіслава Лясоти

П'ятниця, Червень 24, 2016 - 14:21

17 червня, міський голова Андрій Білоусов відвідав урочисте відкриття скверу імені Почесного громадянина Кам'янського Станіслава Лясоти. На відкритті також були присутні заступники міського голови, голова Заводського району Юрій Лисяк, віце-мер Олександр Масленков, радник міського голови Руслан Бондаренко, директор металургійного коледжу Ольга Александрова, співробітники коледжу і представники громадськості.

Мер пройшовся по території скверу, яка кардинально змінилася. Всього кілька днів тому за його особистим дорученням тут почалися роботи з благоустрою, і сьогодні цю територію не впізнати. Тут заасфальтували пішохідні алеї, які тепер буде чистити пилосос, встановили нові освітлювальні опори, поставили лавочки, урни та елементи дитячого майданчика.

«Це вже не перша зона відпочинку яку ми відкриваємо і створюємо для наших жителів. Той сумний стан, в якому сквер перебував раніше - просто неприпустимий. Адже це не просто сквер, - це сквер імені Почесного громадянина міста Станіслава Лясоти, який дуже багато зробив для розвитку і процвітання нашого міста. Ми будемо постійно підтримувати тут чистоту і порядок, а місцеві жителі, я впевнений, оцінять нове місце відпочинку», - сказав Андрій Білоусов.

Присутні в сквері городяни оплесками висловили меру, і всім хто брав участь в перетворенні скверу свою глибоку вдячність. Ольга Александрова вручила міському голові лист подяки від імені всього колективу коледжу за проявлену турботу і пам'ять про Станіслава Лясоту - мудрого і талановитого керівника металургійного коледжу, депутата міської ради багатьох скликань, і людину з великою і чистою душею.

Також було прийнято рішення встановити тут іменну табличку з назвою скверу.