Андрій Бiлоусов
Міський голова Кам'янського
“ Ми будемо пишатися нашим містом,
  Кам'янське буде не впізнати
   – воно стане комфортним та зручним
   для життя! ”
Андрій Бiлоусов
“ Мій обов’язок бути відкритим та доступним для кожного, адже саме виборці найняли мене на роботу, і тільки перед ними я зобов’язаний звітувати про виконану роботу на благо жителів міста. ”
Андрій Бiлоусов

Відкрито перший в Україні Офіс комунальних послуг на базі ЦНАП

Середа, Квітень 12, 2017 - 11:10

Мета проекту, якому немає аналогів у країні, полягає в тому, що найбільш затребувані серед населення послуги, які надають комунальні підприємства, зібрані в окремому офісі. У той же час усі вони підключені до загальної системи Центру надання адміністративних послуг і електронної черги. В окремому комфортному приміщенні розташувалися представники таких підприємств, як «ЄРЦ КП», «УКОЖФ», «Тепломережі», «КАТП 042802», «Міськводоканал», «Благоустрій», «Дніпропетровськгаз».

Таке нововведення значно підвищує комфорт і якість обслуговування відвідувачів Центру. Мешканці можуть протягом декількох хвилин отримати консультацію або скористатися будь-якою іншою послугою зі списку на інформаційному табло.

«Ми постійно працюємо над розширенням переліку надаваних послуг, і, відокремивши комунальні служби, тим самим звільнили місце в центральному залі для нових органів надання адміністративних послуг», – говорить Марина Гурська.