Андрій Бiлоусов
Міський голова Кам'янського
“ Ми будемо пишатися нашим містом,
  Кам'янське буде не впізнати
   – воно стане комфортним та зручним
   для життя! ”
Андрій Бiлоусов
“ Мій обов’язок бути відкритим та доступним для кожного, адже саме виборці найняли мене на роботу, і тільки перед ними я зобов’язаний звітувати про виконану роботу на благо жителів міста. ”
Андрій Бiлоусов

Відкрито перший скейт-парк в Дніпродзержинську

Вівторок, Квітень 19, 2016 - 14:10

Збулася довгоочікувана мрія дніпродзержинських скейтбордерів - 18 квітня 2016 р. в місті урочисто відкрили перший скейт-парк, розташований на Лівому березі на території загальноосвітньої школи № 44.

Під час урочистого відкриття спортивного майданчика,  мер Дніпродзержинська Андрій Білоусов перерізав символічну червону стрічку, і майданчик миттєво заповнилася дітьми, охочими продемонструвати свою майстерність.

Учні шкіл №44, № 25 і №39 підготувалися до церемонії відкриття і зустрічали гостей свята красивими танцювальними виступами.

Тепер любителі покататися на роликах, скейтах і BMX велосипедах зможуть в будь-який зручний для них час вправлятися у виконанні складних трюків на спеціально обладнаному майданчику. Тут є багато елементів для виконання різноманітних трюків, укладено рівне асфальтове покриття, є огорожа і зовнішнє освітлення.

У своєму зверненні до присутніх Андрій Білоусов, привітав всіх з цією знаменною для міста подією, наголосив на важливості залучення молодого покоління до занять фізичною культурою, а також запевнив, що це тільки початок спортивних успіхів.

«Сьогодні наша діяльність спрямована на те, щоб максимально пробудити інтерес дітей і всіх жителів до занять спортом. Наше місто завжди славилося великою кількістю іменитих спортсменів, і сьогодні кожен п'ятий дніпродзержинець в тій чи іншій мірі займається спортом. Ми будемо і далі працювати над розбудовою спортивної інфраструктури та продовжимо створювати всі необхідні для цього умови. 30 квітня, ми організували загальноміський спортивний захід - легкоатлетичний пробіг пам'яті К.Р. Патер-Разумовського, в якому зможе взяти участь кожен житель міста, а не тільки професійні спортсмени. Я вже подав заявку на участь і разом з усіма вами буду бігти цю дистанцію. Подібні спортивні заходи ми будемо проводити постійно, об'єднуючи городян і залучаючи до здорового способу життя», - підкреслив Андрій Білоусов.