Андрій Бiлоусов
Міський голова Кам'янського
“ Ми будемо пишатися нашим містом,
  Кам'янське буде не впізнати
   – воно стане комфортним та зручним
   для життя! ”
Андрій Бiлоусов
“ Мій обов’язок бути відкритим та доступним для кожного, адже саме виборці найняли мене на роботу, і тільки перед ними я зобов’язаний звітувати про виконану роботу на благо жителів міста. ”
Андрій Бiлоусов

Відкрито нову пляжну зону відпочинку на Лівому березі

Субота, Липень 2, 2016 - 15:01

24 червня міський голова Андрій Білоусов під оплески городян урочисто перерізав символічну стрічку та відкрив нову пляжну зону відпочинку на Лівому березі.

За дорученням міського голови  на занедбаній раніше береговій зоні, поруч з набережною та пам'ятником «Танк Т-34», яка в  далекому минулому вважалася дитячим пляжем, відкрився абсолютно новий, красивий і комфортний пляж. Його величезна територія змінилася до невпізнання. По всьому березі тепер лежить новий чистий пісок, піднятий із дна за допомогою земснаряду, що також допомогло поглибити дно пляжу. Поруч з пляжем встановили нові лавочки та урни, працюють ногомийки і питні фонтанчики. Освітлення на встановлених нових стовпах влаштовано таким чином, щоб ліхтарі добре освітлювали пляжну зону. Крім того, на території пляжу тепер можна не тільки відпочивати, але й займатися спортом – тут обладнали волейбольне та футбольне поля. Місцеві мешканці радіють таким кардинальним змінам і запевняють, що тепер увесь Лівий берег буде відпочивати тільки тут.

«Ми продовжуємо відновлювати та створювати нові місця для повноцінного відпочинку городян. Впевнений, що цей пляж, так само, як і багато інших зон відпочинку, які ми вже впорядкували, стане улюбленим місцем відпочинку жителів Лівого берега», –  сказав Андрій Білоусов.