Андрій Бiлоусов
Міський голова Кам'янського
“ Ми будемо пишатися нашим містом,
  Кам'янське буде не впізнати
   – воно стане комфортним та зручним
   для життя! ”
Андрій Бiлоусов
“ Мій обов’язок бути відкритим та доступним для кожного, адже саме виборці найняли мене на роботу, і тільки перед ними я зобов’язаний звітувати про виконану роботу на благо жителів міста. ”
Андрій Бiлоусов

Відкрито нову ігрову зону для дітей

Субота, Липень 2, 2016 - 15:08

1 липня в Кам'янському відновлена ​​ігрова зона для дітей прийняла своїх перших відвідувачів. Святкова подія відбулася в Південному районі міста по проспекту Конституції. У минулому, там був майданчик для дітей, однак за останні роки він прийшов у занедбаний стан. Його величезна площа заросла травою, а елементи самого майданчика поржавіли і прийшли в непридатність. З ініціативи міської та районної влади дитяча ігрова зона була відновлена. Тут встановили нові гойдалки, пісочниці та атракціони для дітей, відремонтували тротуарну плитку на пішохідних алеях, побілили бордюри, встановили нові лавки та урни, змонтували зовнішнє освітлення з натрієвими лампами.

На церемонію відкриття прибули міський голова Андрій Білоусов, віце-мер Олександр Масленков, голова Південної районної адміністрації Світлана Колісніченко, депутати міської ради Сергій Сидоров та Андрій Пустовойт.

«Я хочу сказати величезне спасибі меру міста Андрію Білоусову і нашим депутатам -  за допомогу і сприяння у відродженні цього майданчика! Впевнена, що з часом таких майданчиків стане в нашому районі більше, благоустрій району продовжиться!» - зазначила Світлана Колісниченко.

«Ми продовжуємо роботи з приведення міста до ладу. Наша мета - створення комфортних умов для жителів міста, щоб не текли дахи, дороги були в хорошому стані, а дорослим і дітям було де проводити своє дозвілля. Нещодавно, ми відновили сквер імені Почесного громадянина міста С. Лясоти і сквер біля стадіону «Прометей», привели до ладу міський парк. У наступному році ми приступимо до відродження парку імені 80-річчя Дніпропетровської області, що за Палацом культури «Хімік», там буде і фонтан, і лавочки. Думаю, що парк стане улюбленим місцем відпочинку всіх жителів Південного району! - сказав Андрій Білоусов.

Городяни раділи позитивним змінам, а для маленьких відвідувачів цей день став по-справжньому святковим - їм дарували цукерки, повітряні кульки і мильні бульбашки. Діти читали вірші, співали пісні і малювали крейдою на оновленому асфальті.