Андрій Бiлоусов
Міський голова Кам'янського
“ Ми будемо пишатися нашим містом,
  Кам'янське буде не впізнати
   – воно стане комфортним та зручним
   для життя! ”
Андрій Бiлоусов
“ Мій обов’язок бути відкритим та доступним для кожного, адже саме виборці найняли мене на роботу, і тільки перед ними я зобов’язаний звітувати про виконану роботу на благо жителів міста. ”
Андрій Бiлоусов

Відкрито фонтан із символом доголіття - на лівобережній набережній

Середа, Липень 6, 2016 - 14:30

Фонтан розташований у річці Дніпро недалеко від набережної на кам'янистому острівці. Струмені фонтану сягають 15 метрів заввишки. Його образ доповнила «золота» черепаха, що розташувалася на каменях. Черепаха відлита з бетону і важить близько 700 кілограмів. Щоб встановити її на місце, знадобилися сили підйомного крана і 25 осіб.

«З того моменту, як ми відновили на набережній зовнішнє освітлення, встановили лавки, урни, а сьогодні запустили фонтан, вона дуже змінилася. Щодня сюди приходять відпочивати сотні городян. Лавок на всіх не вистачає, тому вже найближчим часом ми розпочнемо встановлювати спеціальні дерев'яні сидіння на бетонному парапеті – від місця, де закінчуються лавки, до «шпиля». Крім того, нещодавно ми відкрили поряд новий пляж із футбольним та волейбольним полями, поставили ногомийки, біотуалети, встановили баскетбольний щит. Я практично через день буваю на лівобережній набережній, спостерігаю за тим, як люди відпочивають тут, і вважаю, що в першу чергу їм повинно бути комфортно проводити своє дозвілля», – говорить Андрій Білоусов.

Мешканці міста, які в момент запуску фонтану прогулювалися поряд, підходили до Андрія Білоусова зі словами: «Спасибі! Такого чудового міського голови у нас ще ніколи не було».