Андрій Бiлоусов
Міський голова Кам'янського
“ Ми будемо пишатися нашим містом,
  Кам'янське буде не впізнати
   – воно стане комфортним та зручним
   для життя! ”
Андрій Бiлоусов
“ Мій обов’язок бути відкритим та доступним для кожного, адже саме виборці найняли мене на роботу, і тільки перед ними я зобов’язаний звітувати про виконану роботу на благо жителів міста. ”
Андрій Бiлоусов

Відкрито дві філії Центру надання адміністративних послуг

П'ятниця, Червень 24, 2016 - 14:08

9 червня в місті відбулося урочисте відкриття двох філій Центру надання адміністративних послуг, розташованих у будівлях адміністрацій Дніпровського і Південного районів.

Відкривали філії міський голова Андрій Білоусов разом із заступником голови Дніпропетровської облдержадміністрації Володимиром Юрченком. Також участь у церемонії відкриття взяли начальник управління Державної міграційної служби в Дніпропетровській області Сергій Калініченко, депутат обласної ради Олена Плахотнік, керівники адміністрацій районів міста.

Спочатку гостям з області презентували центральний ЦНАП, який був запущений у роботу 2 грудня 2015 року. Як зазначила директор Департаменту муніципальних послуг та регуляторної політики, депутат міської ради Марина Гурська, механізми роботи тут вже чітко налагоджені, і дві нові філії створювалися на підставі вже наявного досвіду.

Першою була відкрита філія ЦНАП Дніпровського району. Під оплески перших відвідувачів, які зібралися біля входу, Андрій Білоусов і Володимир Юрченко перерізали символічну стрічку і, скориставшись послугою електронної черги, пройшли до обраного віконця за консультацією адміністратора Центру. Таку ж урочисту процедуру вони провели і при відкритті філії в будівлі адміністрації Південного району.

Усі три Центри оформлені в одному стилі та обладнані за останнім словом техніки. Зараз вони надають 160 видів адміністративних послуг, і за необхідності їх перелік можна буде розширити і вдосконалити.

«Це дійсно вражає. Саме так і повинні працювати органи місцевого самоврядування. Такі Центри не тільки забезпечують комфорт для городян, але й гарантують їм безпеку – корупційна складова повністю виключена, оскільки спілкування людини з чиновником обмежене до мінімуму. Такий підхід дає людям почуття турботи і комфорту. Ваше місто – дійсно на першому місці в області за якістю надання адмінпослуг», – зазначив Володимир Юрченко.

Крім того, побувавши сьогодні в центральному ЦНАП, заступник губернатора високо оцінив роботу Єдиної диспетчерської служби міста.

«В онлайн-режимі можна побачити роботу всіх комунальних служб міста. При цьому звернення про ту чи іншу проблему знімається з контролю лише після того, як сам заявник підтвердить, що його проблему було вирішено», – каже Володимир Юрченко.

«Після відкриття міського Центру надання адміністративних послуг на проспекті Василя Стуса (колишньому Комсомольському) ми прийняли рішення зробити такі послуги ще більш зручними і доступними – відкрити філії Центру в інших районах Кам'янського. Тепер мешканцям Соцміста або Лівого берега не доведеться їхати в центральний ЦНАП, необхідні їм послуги вони зможуть отримати на території свого району, що значно економить кошти і час. Крім цього, додаткові філії знімуть навантаження з адміністраторів центрального ЦНАП. Я переконаний в тому, що майбутнє – за Центрами надання адміністративних послуг. У всіх розвинених країнах вже давно працюють такі Центри, і ми, можна сказати, спрацювали на випередження та створили для городян комфортні умови, повністю виключивши паперову тяганину і бюрократію при отриманні адміністративних послуг», – наголосив Андрій Білоусов.