Андрій Бiлоусов
Міський голова Кам'янського
“ Ми будемо пишатися нашим містом,
  Кам'янське буде не впізнати
   – воно стане комфортним та зручним
   для життя! ”
Андрій Бiлоусов
“ Мій обов’язок бути відкритим та доступним для кожного, адже саме виборці найняли мене на роботу, і тільки перед ними я зобов’язаний звітувати про виконану роботу на благо жителів міста. ”
Андрій Бiлоусов

Відкрили віддалене робоче місце адміністратора Кам'янського ЦНАПу в Карнаухівці

Четвер, Грудень 13, 2018 - 12:46

Здійснювати повноцінний прийом громадян у приміщенні Карнаухівської селищної ради дозволить «Мобільний офіс ЦНАП» – унікальна валіза з комплектом портативної техніки. Всередині – ноутбук, сканер і принтер, 3G USB-модем для доступу до Інтернету, акумулятор і веб-камера. Мобільний кейс призначений для надання адміністративних послуг маломобільним громадянам і жителям віддалених населених пунктів.

Віддалене робоче місце адміністратора Кам'янського  ЦНАПу в Карнаухівці створено з ініціативи міського голови Андрія Білоусова. Головна мета – забезпечити людям максимально зручний доступ до якісних адміністративних послуг.

«У селищі Карнаухівка проживає близько семи тисяч осіб. Завдяки нашому проекту «Мобільний офіс ЦНАП», який був вперше реалізований в 2017 році, карнаухівчани зможуть отримувати 280 адміністративних і соціальних послуг за місцем проживання. Всього у Кам'янському працює три Центри надання адміністративних послуг, які входять до числа кращих в Україні. А наш унікальний сервіс «Мобільний офіс ЦНАП» став одним із найпопулярніших інноваційних проектів і активно тиражується по всій країні, в тому числі, за підтримки міжнародних та європейських організацій»,– сказав Андрій Білоусов.

Прийом громадян у Карнаухівці буде здійснюватися щочетверга, але в разі потреби кількість прийомних днів буде збільшено.

Місцеві жителі високо оцінили нововведення. За словами перших відвідувачів, найприємніше те, що більше не потрібно витрачати час та гроші на дорогу до міста. Це особливо важливо для людей похилого віку, яких у Карнаухівці проживає найбільше.