Андрій Бiлоусов
Міський голова Кам'янського
“ Ми будемо пишатися нашим містом,
  Кам'янське буде не впізнати
   – воно стане комфортним та зручним
   для життя! ”
Андрій Бiлоусов
“ Мій обов’язок бути відкритим та доступним для кожного, адже саме виборці найняли мене на роботу, і тільки перед ними я зобов’язаний звітувати про виконану роботу на благо жителів міста. ”
Андрій Бiлоусов

Відкрили оновлену метеостанцію

Вівторок, Січень 17, 2017 - 15:18

12 січня 2017року в Кам'янському офіційно розпочала роботу нова станція метеорологічних спостережень. Її місцезнаходження залишилося колишнім – житловий масив Дніпробуд, а ось технічне оснащення станції тепер найсучасніше.

Рішенням міської ради у червні 2016 року КП «Дніпродзержинська гідрометеостанція» перейменовано в комунальне підприємство «Екосервіс». Колишнє обладнання включно з приміщенням було демонтовано, і на його місці створили новий сертифікований метеорологічний майданчик з огорожею.

На відкритті оновленої гідрометеостанції був присутній Кам'янський міський голова Андрій Білоусов. У ході презентації заступник міського голови Олег Морохов, який курирує цей напрям, та директор КП «Екосервіс» розповіли очільнику міста про можливості нової метеостанції, ознайомили з основними характеристиками і перевагами сучасного обладнання.

Зокрема, в рамках затвердженої Програми розвитку комунального підприємства було придбано та встановлено новітнє високоточне устаткування австрійської фірми «Lufft», яким гідрометеостанцію в Кам'янському обладнано вперше в Україні. Обладнання дозволяє з великою точністю, в автоматизованому он-лайн режимі вести спостереження за основними метеорологічними параметрами: температурою та відносною вологістю повітря, інтенсивністю, типом і кількістю опадів, атмосферним тиском, напрямом та швидкістю руху повітря.

Зазначені спостереження в автоматичному режимі фіксуються кожні 4 секунди і передаються в он-лайн сховища, а також до Українського Гідрометцентру. Можливості обладнання дозволяють передавати гідрометеорологічні показники промисловим підприємствам міста, господарським організаціям. Також усі бажаючі мешканці матимуть можливість отримувати точні відомості про погоду в місті на офіційному сайті КП «Екосервіс».

Голова постійної комісії міської ради з питань екології, промислової політики, економіки, праці, енергозбереження та впровадження аутсорсингу Олександр Донець наголосив, що в Кам'янському вперше придбано подібне точне обладнання, а для нашого промислового міста це просто необхідність.

Як зазначив міський голова Андрій Білоусов, устаткування, яке було тут раніше, десятки років не оновлювалося і абсолютно застаріло.

«Це дуже важливий об'єкт для всіх міських служб. Точних прогнозів погоди, наприклад, потребує управління з надзвичайних ситуацій, промислові й транспортні підприємства нашого міста. Найближчим часом наша метеостанція буде включена в систему Гідрометцентру України, і ми зможемо формувати свій точний прогноз погоди в межах нашого міста. Станція обладнана кращою апаратурою, яка є на сьогоднішній день. Надалі метеорологічний майданчик буде поповнюватися новими сучасними вимірювальними приладами, що значно розширить її можливості», – сказав Андрій Білоусов.