Андрій Бiлоусов
Міський голова Кам'янського
“ Ми будемо пишатися нашим містом,
  Кам'янське буде не впізнати
   – воно стане комфортним та зручним
   для життя! ”
Андрій Бiлоусов
“ Мій обов’язок бути відкритим та доступним для кожного, адже саме виборці найняли мене на роботу, і тільки перед ними я зобов’язаний звітувати про виконану роботу на благо жителів міста. ”
Андрій Бiлоусов

Відкрили нову зону відпочинку і фонтан біля кінотеатру "МИР"

Понеділок, Квітень 25, 2016 - 13:25

На площі біля кінотеатру "Мир", що на Лівому березі Дніпродзержинська відкрито велику зону відпочинку.

Відкриття відбулося 22.04.2016 р., привітати жителів лівобережжя з цією подією приїхали мер Андрій Білоусов, секретар міської ради Олександр Залевський, заступник міського голови Олександр Масленков, глава Дніпровської районної адміністрації Олександр Саусь та інші почесні гості.

Вперше після багаторічної перерви запрацював фонтан біля кінотеатру "Мир". Міський голова перерізав символічну стрічку, і під оплески глядачів роботі фонтану був даний старт.

"Я вітаю жителів лівобережжя з відкриттям нової зони відпочинку і з відновленням фонтану. Кажуть, що якщо в місті є фонтани, значить місто живе і розвивається. Це особливо важливо для нашого промислового міста, де після важкої праці у людей повинна бути можливість комфортно відпочивати. У 2015 році ми відкрили фонтани біля пам'ятника Матері і в міському парку, а слідом за фонтаном біля кінотеатру "Мир" ми плануємо відкрити фонтан на лівобережній набережній біля пам'ятника Танку-Т34. Фонтан працюватиме прямо з річки Дніпро. Також ми відновили освітлення і упорядкували територію на площі перед кінотеатром "Мир" і в сквері за ним. Я вітаю всіх з цією чудовою подією, і бажаю жителям лівобережжя приємно проводити своє дозвілля в новій зоні відпочинку. Адже наше місто - гідне кращого життя!"- наголосив Андрій Білоусов.