Андрій Бiлоусов
Міський голова Кам'янського
“ Ми будемо пишатися нашим містом,
  Кам'янське буде не впізнати
   – воно стане комфортним та зручним
   для життя! ”
Андрій Бiлоусов
“ Мій обов’язок бути відкритим та доступним для кожного, адже саме виборці найняли мене на роботу, і тільки перед ними я зобов’язаний звітувати про виконану роботу на благо жителів міста. ”
Андрій Бiлоусов

Відкрили навчальне відділення у Кам'янському центрі зайнятості

Понеділок, Січень 22, 2018 - 14:12

У Кам`янському створено відділення Днiпропетровського центру професiйно-технiчної освiти Державної служби зайнятості, де можуть навчатись безробітні громадяни.

У приміщенні  міського центру зайнятості були виділені та відремонтовані  аудиторії для проведення навчального процесу, закуплені нові меблі та оргтехніка. Натепер у відділенні центру професiйно-технiчної освіти функціонує кабінет-лабораторія інформаційних технологій і кабінет контрольно-касового обладнання та технології торговельних процесів. Перша група кам'янчан вже приступила до навчання.

Сьогодні, 16 січня, відбулася урочиста церемонія відкриття відділення центру професiйно-технiчної освiти. У ній взяли участь Кам'янський міський голова Андрій Білоусов, директор Дніпропетровського обласного центру зайнятості Вікторія Кузнецова, директор Дніпропетровського центру професійно-технічної освіти Дніпропетровського центру зайнятості Лариса Сидорчук, директор Кам'янського центру зайнятості Олег Морохов,  завідувач навчальним відділенням центру Костянтин Гузенко.

Міський голова подякував Вікторії Кузнецовій  та Ларисі Сидорчук за допомогу в створенні  цього відділення.

«Наше місто – перше в області, де відкривається такий навчальний центр. У Кам'янському зосереджена велика кількість промислових підприємств, тому питання професійної підготовки та перепідготовки кадрів є актуальним для городян. Відкриття такого навчального закладу дозволить зменшити напруженість на ринку праці міста та прилеглих територій, а також сприятиме підвищенню рівня зайнятості населення всього Дніпропетровського регіону», – сказав Андрій Білоусов.