Андрій Бiлоусов
Міський голова Кам'янського
“ Ми будемо пишатися нашим містом,
  Кам'янське буде не впізнати
   – воно стане комфортним та зручним
   для життя! ”
Андрій Бiлоусов
“ Мій обов’язок бути відкритим та доступним для кожного, адже саме виборці найняли мене на роботу, і тільки перед ними я зобов’язаний звітувати про виконану роботу на благо жителів міста. ”
Андрій Бiлоусов

Відкрили амбулаторію після реконструкції

Середа, Травень 30, 2018 - 14:18

10 травня у Кам'янському урочисто відкрили після масштабної реконструкції амбулаторію загальної практики сімейної медицини№ 9 по вулиці Дальній (селище Будівельників). Тут обслуговується близько 7 тисяч жителів. Будівля була закрита на ремонт через невідповідність санітарним нормам, і на цей час містянам доводилося звертатись до інших лікарень, які знаходяться далеко від їх місця проживання.

Відкривали оновлений заклад Кам'янський міський голова Андрій Білоусов та його перший заступник Олександр Чернишов. Також на відкритті були присутні начальник управління охорони здоров'я Юлія Манаєнкова, головний лікар Центру первинної медико-санітарної допомоги №3 Сергій Задоя, персонал лікарні, мешканці мікрорайону.

В оновленому приміщенні створені всі необхідні умови для надання пацієнтам кваліфікованої медичної допомоги.

За словами медиків, можливості оновленої амбулаторії зросли в багато разів. В першу чергу, за рахунок добудови другого поверху. Збільшилася кількість кабінетів, в яких встановлено нове медичне обладнання, розширено фізіотерапевтичне відділення, відкрито два кабінети для проведення вакцинації, є кімната для прийому їжі і місце, де мами можуть залишити дитячі візочки.

Від імені медиків та всіх жителів селища Сергій Задоя подякував міському голові за всебічну допомогу і постійний контроль за ходом виконання будівельних робіт.

«Коли я вперше побачив проект реконструкції, то не міг повірити в те, що ця красива картинка коли-небудь стане реальністю. Але тепер, побачивши, наскільки успішно реалізований цей проект, я в черговий раз переконуюся в тому, що слова нашого мера ніколи  не розходяться з ділом», – сказав головлікар ЦПМСП № 3.