Андрій Бiлоусов
Міський голова Кам'янського
“ Ми будемо пишатися нашим містом,
  Кам'янське буде не впізнати
   – воно стане комфортним та зручним
   для життя! ”
Андрій Бiлоусов
“ Мій обов’язок бути відкритим та доступним для кожного, адже саме виборці найняли мене на роботу, і тільки перед ними я зобов’язаний звітувати про виконану роботу на благо жителів міста. ”
Андрій Бiлоусов

Відкрили Алею закоханих

Неділя, Липень 17, 2016 - 09:46

9 липня в міському парку культури і відпочинку пройшла урочиста церемонія відкриття самого романтичного місця в Кам'янському - Алеї закоханих. Розташована «закохана» композиція поруч з фонтаном і складається з лавки примирення, лавки знайомств, арки щастя, місць для поцілунків і пам'ятних знаків любові. Проект створення цього унікального об'єкта реалізований громадською організацією "Об'єднання майстрів мистецтва України" за сприяння міського голови Андрія Білоусова.

У своєму зверненні до молодих сімейних пар та гостей святкового заходу, Андрій Білоусов подякував усім, хто брав участь у створенні цього прекрасного об'єкта благоустрою, підкресливши, що разом ми зможемо зробити наше місто набагато красивіше.

«Я хочу побажати, щоб молоді сім'ї в нашій країні, і в нашому місті, завжди жили дружно і ніколи не розлучалися. Ми спільними зусиллями створили в парку Алею закоханих, відкрили памп-трек (велосипедний майданчик), і подібних об'єктів - створених спільними зусиллями буде ставати все більше. На наступний рік заплановано повну реконструкцію нашого центрального парку, після якої, він зміниться на краще  ще більше. Всім сімейним парам які сьогодні вступили в шлюб, я бажаю все життя любити і цінувати один одного. Нехай плитки з вашими іменами увічнять вашу любов! Ще раз вітаю всіх з сьогоднішнім святом родини. Бажаю всім міцного здоров'я щастя та здійснення всіх ваших бажань в нашому - найкращому місті на землі!», - сказав мер у своєму виступі.

Ініціаторам створення Алеї і майстрам мистецтва України Андрій Білоусов вручив Почесні грамоти і разом з ними під бурхливі оплески всіх присутніх, перерізав символічну червону стрічку і офіційно відкрив Алею закоханих. Для гостей свята виступав танцювальний колектив міста «Лілея», молодим сім'ям дарували подарунки і продемонстрували викладені навколо фонтану плитки з їх іменами і прізвищами, всі бажаючі фотографувалися на тлі «Символів любові».