Андрій Бiлоусов
Міський голова Кам'янського
“ Ми будемо пишатися нашим містом,
  Кам'янське буде не впізнати
   – воно стане комфортним та зручним
   для життя! ”
Андрій Бiлоусов
“ Мій обов’язок бути відкритим та доступним для кожного, адже саме виборці найняли мене на роботу, і тільки перед ними я зобов’язаний звітувати про виконану роботу на благо жителів міста. ”
Андрій Бiлоусов

Відкрилася цілодобова єдина диспетчерська служба

Понеділок, Лютий 22, 2016 - 00:00

В Дніпродзержинську відкрилася єдина диспетчерська служба, створена з ініціативи міського голови Андрія Білоусова. Розташувалася вона в будівлі колишнього Дніпровського райвиконкому, що на Комсомольському проспекті.

22.02.2016 р. - у ході урочистої презентації ЕДДС, мер міста Андрій Білоусов і керівник створеної диспетчерської Ігор Ільков, розповіли про цілі та завдання, поставлені перед службою, а також про направлення і організації її роботи.

«Головна мета створення єдиної диспетчерської служби - не залишити без уваги жодне звернення жителів. Програма, розроблена таким чином, що дозволяє об'єднати інформацію і скласти загальне уявлення про роботу міських служб і обслуговуючих компаній, виявляти порушення в роботі міського транспорту, збої і поломки ліфтового обладнання та багато іншого. І, мабуть, найголовніше - це те, що служба забезпечить незалежний контроль над виконанням звернень городян. Хочу подякувати всім, хто брав безпосередню участь у створенні єдиної диспетчерської служби. Упевнений, що робота служби буде ефективною і стане значним кроком у вирішенні міських проблем», - сказав Андрій Білоусов.