Андрій Бiлоусов
Міський голова Кам'янського
“ Ми будемо пишатися нашим містом,
  Кам'янське буде не впізнати
   – воно стане комфортним та зручним
   для життя! ”
Андрій Бiлоусов
“ Мій обов’язок бути відкритим та доступним для кожного, адже саме виборці найняли мене на роботу, і тільки перед ними я зобов’язаний звітувати про виконану роботу на благо жителів міста. ”
Андрій Бiлоусов

Учасникам АТО виділили земельні ділянки

П'ятниця, Липень 8, 2016 - 10:53

6 липня міський голова Кам'янського Андрій Білоусов і голова Петриківської районної державної адміністрації Андрій Столбченко підписали меморандум про співпрацю, в рамках якої учасникам АТО з Кам'янського виділено 45 земельних ділянок, розташованих на території Петриківського району. Знаходяться вони поруч з селом Куліші, в тому районі, де колись планували будувати 6-й мікрорайон Лівого берега.

Як зазначив голова Петриківського району Андрій Столбченко, під час підписання документів, сьогодні наші відносини з керівництвом Кам'янського вийшли на принципово новий рівень - повного розуміння і взаємовигідного співробітництва.

«Найголовніше, що нам нема чого ділити, і у нас є бажання взаємодіяти. Я радий, що ми знаходимо повне порозуміння, і нехай кордони між Кам'янським і Петриківкою будуть лише умовними - на карті України», - говорить Андрій Столбченко.

«Ми дуже вдячні меру Андрію Білоусову, і всім, хто займався процесом пошуку і виділення землі учасникам військових дій на сході нашої країни. Адже основна перешкода полягала в тому, що цим питанням ніхто раніше не займався, а сьогодні, ми бачимо значний прогрес в цьому напрямку», - говорить заступник голови громадської організації« Патріот-2015» Богдан Наполов.

«За домовленістю з Петриківською районною державною адміністрацією ми виділили з міського бюджету кошти, на розробку містобудівної документації для виділення учасникам АТО 45-и  земельних ділянок по 12 соток. В першу чергу - це сім'ї загиблих і поранених бійців. Всього ж найближчим часом ми будемо готові надати 600 ділянок землі: 200 на території нашого міста і 400 в Петриківському районі. Також незабаром ми будемо розглядати питання про виділення додаткової кількості земельних ділянок розташованих на території Петриківського району», - зазначив Андрій Білоусов.