Андрій Бiлоусов
Міський голова Кам'янського
“ Ми будемо пишатися нашим містом,
  Кам'янське буде не впізнати
   – воно стане комфортним та зручним
   для життя! ”
Андрій Бiлоусов
“ Мій обов’язок бути відкритим та доступним для кожного, адже саме виборці найняли мене на роботу, і тільки перед ними я зобов’язаний звітувати про виконану роботу на благо жителів міста. ”
Андрій Бiлоусов

У світле майбутнє – з світлими вулицями міста!

Вівторок, Червень 9, 2015 - 05:45

Для кожного з нас, не буде новиною, що на протязі багатьох років, однією із основних проблем міста стала – освітлення вулиць та проїжджої частини. За ініціативою А.Л.Білоусова, був розроблений чіткий план дій для вирішення цієї проблеми.

Було покладено чимало зусиль на освітлення міста, так було відновлено освітлення набережної на лівобережжі, висвітлено сквер за кінотеатром «Мир», освітлення дісталося й до вулиць Скаліка і Радянської, проспекту Конституції, стало ясніше в темний час й на багатьох мікрорайонах лівобережжя, освітлили сквер проспекту Леніна від центральної площі до меморіалу «Прометей», всього по місту у 2015 році було освітлено 40 вулиць (1 340 світлоточок) та 267 дворів (2 629 світлоточок).

У місті йде активна робота з відновлення вуличного, внутрішньоквартального і внутрідворового освітлення. Сьогодні електромонтажні бригади виконали роботи по відновленню освітлення на десятках вулиць міста.

Містом було підписано грантову угоду з фінансовою корпорацією «NEFCO», на виділення гранту в розмірі 500 000 євро для повного відновлення зовнішнього освітлення мостового переходу через р. Дніпро.

Проект реконструкції освітлення на мостовому переході передбачає установку найсучасніших і економічних LED-світильників з автоматизованим програмним управлінням.

Нажаль, відразу висвітлити все місто неможливо, але робота з приведення в порядок зовнішнього освітлення в Дніпродзержинську ведеться планомірна і комплексна.

Нижче наведені фото, на яких демонструється хід виконання робіт з відновлення освітлення у місті.