Андрій Бiлоусов
Міський голова Кам'янського
“ Ми будемо пишатися нашим містом,
  Кам'янське буде не впізнати
   – воно стане комфортним та зручним
   для життя! ”
Андрій Бiлоусов
“ Мій обов’язок бути відкритим та доступним для кожного, адже саме виборці найняли мене на роботу, і тільки перед ними я зобов’язаний звітувати про виконану роботу на благо жителів міста. ”
Андрій Бiлоусов

У Південному районі Кам'янського відкрили нову зону відпочинку

Вівторок, Липень 17, 2018 - 14:35

Фонтан і літню сцену відкрили 20 липня в Південному районі Кам'янського по вулиці Колеусівська, 7. В минулому році з ініціативи мера дві порожні будівлі - спорткомплекс і клуб передали на баланс міста від підприємства ПАТ "ДКХЗ", і сьогодні тут успішно функціонує відділення територіального центру соціальної допомоги. На відремонтованій літній сцені тепер зможуть виступати дитячі колективи, які займаються в терцентрі, малюки зможуть дивитися мультфільми на великому екрані, через проектор.

Андрій Білоусов приїхав на відкриття нової упорядкованої зони відпочинку. Його заступник, голова адміністрації Південного району Світлана Колісниченко подякувала меру за облаштування території та створення таких умов в районі, які сприяють розвитку дітей.

"Ми продовжуємо працювати над благоустроєм нашого міста, відкриваємо нові рекреаційні зони навіть у найвіддаленіших районах, щоб людям було куди прийти відпочити і погуляти з дітьми" - сказав Андрій Білоусов.