Андрій Бiлоусов
Міський голова Кам'янського
“ Ми будемо пишатися нашим містом,
  Кам'янське буде не впізнати
   – воно стане комфортним та зручним
   для життя! ”
Андрій Бiлоусов
“ Мій обов’язок бути відкритим та доступним для кожного, адже саме виборці найняли мене на роботу, і тільки перед ними я зобов’язаний звітувати про виконану роботу на благо жителів міста. ”
Андрій Бiлоусов

У Кам'янському відкрилася перша школа робототехніки

П'ятниця, Вересень 14, 2018 - 13:46

Нові можливості тепер відкриті для дітей Кам’янського. Перша у місті школа робототехніки відкрилась у відділенні Центру позашкільної роботи і дитячої творчості «Умка» у Південному районі.

Школа оснащена найсучаснішим комп'ютерним і технологічним обладнанням: ноутбуки та програмне забезпечення, лазерний різак, 3D принтер, паяльні станції і всі необхідні комплектуючі. Діти працюватимуть на обладнанні, якого більше немає ніде у місті. Заняття будуть проходити на безкоштовній основі. Наразі у школі сформовано дві групи по 15 чоловік.

Привітав хлопців і викладачів з цією знаменною подією міський голова Андрій Білоусов. Він зазначив, що робототехніка – це одне з найбільш перспективних напрямків у сфері IT-технологій.

«Сучасні технології міцно входять у наше життя. Зараз дітям доступно те, про що ми в дитинстві навіть не мріяли. Вони зможуть втілювати в реальність свої власні ідеї, створювати і програмувати роботів, яких від початку і до кінця сконструювали самі. Це абсолютно новий підхід до позашкільної освіти та чудова можливість розвиватися у найзатребуванішому в сучасному світі напрямку. Той практичний досвід, який вони отримають у школі робототехніки, допоможе їм успішно реалізувати себе в майбутньому. Я вдячний губернатору Дніпропетровської області Валентину  Резніченку за допомогу в реалізації таких значущих для нас проектів», – сказав Андрій Білоусов.