Андрій Бiлоусов
Міський голова Кам'янського
“ Ми будемо пишатися нашим містом,
  Кам'янське буде не впізнати
   – воно стане комфортним та зручним
   для життя! ”
Андрій Бiлоусов
“ Мій обов’язок бути відкритим та доступним для кожного, адже саме виборці найняли мене на роботу, і тільки перед ними я зобов’язаний звітувати про виконану роботу на благо жителів міста. ”
Андрій Бiлоусов

У Кам'янському НВК № 26 відкрили нове міні-футбольне поле

Понеділок, Жовтень 8, 2018 - 14:57

Відкриття нових інфраструктурних об'єктів в День народження міста стало доброю традицією. До 268-ї річниці в навчально-виховному комплексі № 26 на житловому масиві Дніпробуд обладнали перше в Кам'янському міні-футбольне поле зі штучним покриттям.

Майданчик нового зразка побудований з ініціативи міського голови Андрія Білоусова за підтримки Дніпропетровської ОДА.

В ході церемонії відкриття спортивного об'єкту Андрій Білоусов подякував Президенту Федерації футболу, народному депутату України Андрію Павелко, і всім, хто сприяв будівництву футбольного поля, привітав городян зі святом.

На полі зможуть грати і тренуватися не тільки учні школи, але також і всі бажаючі. Штучне покриття довговічне і відповідає всім сучасним вимогам і стандартам.

Андрій Білоусов зазначив, що на даний момент також завершується будівництво багатофункціонального футбольного поля на Лівому Березі біля 21-ї школи. Спортивні інфраструктурні об'єкти планують поетапно обладнати у всіх школах міста, щоб створити дітям гарні умови для занять спортом.