Андрій Бiлоусов
Міський голова Кам'янського
“ Ми будемо пишатися нашим містом,
  Кам'янське буде не впізнати
   – воно стане комфортним та зручним
   для життя! ”
Андрій Бiлоусов
“ Мій обов’язок бути відкритим та доступним для кожного, адже саме виборці найняли мене на роботу, і тільки перед ними я зобов’язаний звітувати про виконану роботу на благо жителів міста. ”
Андрій Бiлоусов

У Кам'янському ліцеї НІТ №2 відкрили інформаційний центр

Четвер, Листопад 8, 2018 - 12:28

Кабінет, обладнаний сучасною комп'ютерною технікою, представляє собою бібліотеку з розширеними можливостями. На електронних носіях тут зберігається художня, публіцистична і наукова література, підручники і книги, написані вчителями ліцею, матеріали науково-дослідних робіт учнів - членів Малої академії наук. Ресурс зберігає в собі весь бібліотечний фонд і інформативні документи, а також традиційні друковані книги. У приміщенні зробили сучасний ремонт, обладнали клас ноутбуками і новими меблями, створили всі умови для комфортного читання і навчання дітей.

«Від імені учнів і їх батьків, а також від імені всього педагогічного колективу я дякую нашому меру Андрію Леонідовичу Білоусову за допомогу і сприяння у всіх питаннях, а також всім, хто підтримав нашу ініціативу», - сказала директор ліцею Людмила Сбоєва. Вона також додала, що сучасний інформаційний центр буде працювати для учнів школи, педагогів, а також для всіх бажаючих.

«Сучасні підходи до організації навчального процесу дуже важливі і ми завжди будемо прагнути підтримувати такі проекти, а ваш успішний досвід стане прикладом для створення подібних центрів в інших навчальних закладах міста», - сказав Андрій Білоусов.

Самі школярі в захваті від своєї нової бібліотеки сучасного формату. Діти відзначають, що займатися тут дуже цікаво і зручно, тому будуть приходити сюди при першій же можливості.