Андрій Бiлоусов
Міський голова Кам'янського
“ Ми будемо пишатися нашим містом,
  Кам'янське буде не впізнати
   – воно стане комфортним та зручним
   для життя! ”
Андрій Бiлоусов
“ Мій обов’язок бути відкритим та доступним для кожного, адже саме виборці найняли мене на роботу, і тільки перед ними я зобов’язаний звітувати про виконану роботу на благо жителів міста. ”
Андрій Бiлоусов

У дитячому садочку Кам'янського № 41 відкрили спортзал і кабінет фізіотерапії

П'ятниця, Січень 13, 2017 - 18:22

13 січня у дошкільному навчальному закладі санаторного типу № 41 «Посмішка», що на житловому масиві Дніпробуд, панувала радісна атмосфера. На подвір'ї дитячого садка зібралися найменші вихованці і весь педагогічний колектив. У цей святковий день, коли вся країна відзначає Старий Новий рік, тут урочисто відкрили фізіотерапевтичний кабінет, в якому діти з вадами органів дихання зможуть проходити процедури, і спортивний зал.

Церемонія відкриття пройшла за участю Кам'янського міського голови Андрія Білоусова, депутата міської ради по цьому округу Сергія Плохоцького, директора департаменту з гуманітарних питань Тетяни Онищенко та радника мера з питань взаємодії з громадськістю Руслана Бондаренко. Діти з нетерпінням чекали почесних гостей, які, як і годиться, приїхали з подарунками. Дітлахи співали пісні, щедрували, читали вірші і навіть закружляли гостей в веселому хороводі.

Як зазначила завідуюча дитячим садком Любов Стратій, така масштабна реконструкція в цьому дошкільному закладі проведена вперше.

«У цьому році виповниться 30 років, з того моменту, як я тут працюю, а дитячий садок працює 41 рік. Скажу чесно, в такому великому обсязі ремонтні роботи у нас виконані в перший раз за час існування садка. З огляду на те, що це санаторний дитячий садок, і ми проводимо тут лікувальну роботу, кабінет для фізіотерапевтичних процедур нам був вкрай необхідний», - каже Любов Стратій.

Тетяна Онищенко наголосила, що це - підведення підсумків роботи за 2016 рік.

«У минулому році завдяки підтримці міського голови були виділені кошти на зміцнення матеріально технічної бази цього дошкільного закладу і цими коштами розпорядилися дуже раціонально. Це санаторний садочок, але умов для надання якісних послуг тут не було. Тому був розроблений проект капітального ремонту систем тепло-та-водопостачання, створений новий фізіотерапевтичний кабінет і капітально відремонтовано спортивний зал. Тепер у дітей є можливість зміцнювати своє здоров'я», - зауважила Тетяна Онищенко.