Андрій Бiлоусов
Міський голова Кам'янського
“ Ми будемо пишатися нашим містом,
  Кам'янське буде не впізнати
   – воно стане комфортним та зручним
   для життя! ”
Андрій Бiлоусов
“ Мій обов’язок бути відкритим та доступним для кожного, адже саме виборці найняли мене на роботу, і тільки перед ними я зобов’язаний звітувати про виконану роботу на благо жителів міста. ”
Андрій Бiлоусов

У ЦНАП впроваджено нову послугу з видачі ID- карти і закордонних паспортів

Середа, Лютий 21, 2018 - 13:28

Тепер, щоб отримати ID-карту або закордонний паспорт, не потрібно вистоювати в довгих чергах, досить звернутися до ЦНАПу і вирішити всі питання на місці і в комфортних умовах.

За словами Марини Гурської, перед тим, як запровадити дану послугу, адміністратори ЦНАП отримали всі необхідні консультації в державній міграційній службі (ДМС), де зараз існує велике навантаження та багато відвідувачів.

Міський голова зазначив, що в майбутньому такою послугою городяни зможуть скористатися в ЦНАПах Південного і Дніпровського районів міста.

Після презентації в ЦНАПі відбулася  ще одна важлива подія. Міський голова Андрій Білоусов і начальник управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Дніпропетровській області Борис Мазур підписали меморандум про співпрацю.

Меморандум –  це підготовка до відкриття в ЦНАПі офісу соціальних послуг, який розпочне роботу після реконструкції. Однак фахівці фонду вже сьогодні приймають громадян на базі кам'янського ЦНАПу.

Під час заходу міський голова і директор ЦНАПу провели для гостя ознайомчу екскурсію, показали офіс комунальних послуг, познайомили з роботою Єдиної диспетчерської та аварійної служб, розповіли про інноваційні проекти, які впроваджені для городян в Кам'янському Центрі.

«Дуже приємно перебувати тут. Мене переповнює гордість за те, що для людей тут створені такі прекрасні та комфортні умови», –  сказав Василь Мазур.