Андрій Бiлоусов
Міський голова Кам'янського
“ Ми будемо пишатися нашим містом,
  Кам'янське буде не впізнати
   – воно стане комфортним та зручним
   для життя! ”
Андрій Бiлоусов
“ Мій обов’язок бути відкритим та доступним для кожного, адже саме виборці найняли мене на роботу, і тільки перед ними я зобов’язаний звітувати про виконану роботу на благо жителів міста. ”
Андрій Бiлоусов

У 44-й школі Кам'янського відкрили відремонтований басейн

Вівторок, Січень 31, 2017 - 21:00

Шкільний басейн, який не працював 25 років, відкрився після капітальної реконструкції. Урочисте відкриття водної споруди відбулося 31 січня в загальноосвітній школі №44, що на лівобережжі.

 "Басейн не працював більше 20 років. І тільки зараз, ми знову відкрили цей водний об'єкт. Хочу подякувати за допомогу губернатору Дніпропетровської області Валентину Михайловичу Резніченко та всім хто брав участь в процесі реконструкції басейну. Плавання є невід'ємною частиною повноцінного фізичного виховання наших дітей, тому значимість водної споруди неможливо переоцінити. У минулому році ми реалізували дуже багато хороших інфраструктурних проектів і в 2017 році продовжимо цю роботу. Нас чекає масштабна реконструкція міського парку культури і відпочинку, після якої він стане одним з кращих в Україні, а також багато інших не менш значущих проектів в сфері життєдіяльності міста», - зазначає Андрій Білоусов.