Андрій Бiлоусов
Міський голова Кам'янського
“ Ми будемо пишатися нашим містом,
  Кам'янське буде не впізнати
   – воно стане комфортним та зручним
   для життя! ”
Андрій Бiлоусов
“ Мій обов’язок бути відкритим та доступним для кожного, адже саме виборці найняли мене на роботу, і тільки перед ними я зобов’язаний звітувати про виконану роботу на благо жителів міста. ”
Андрій Бiлоусов

У 3-й поліклініці встановлено медичний апарат УЗД

Вівторок, Лютий 16, 2016 - 13:44

11 лютого, в 3-й поліклініці, що на проспекті Леніна відбулася презентація нового апарату УЗД вартістю 500 тисяч гривень. Про основні функції нового обладнання меру Дніпродзержинська Андрію Білоусову та його заступнику Олегу Морохову, розповіли головний лікар поліклініки Сергій Задоя і директор департаменту охорони здоров'я та соціального захисту населення Юлія Манаєнкова.

Сучасний багатофункціональний ультразвуковий сканер від фірми виробника «Samsung» використовується в гінекології, акушерстві, а також при судинних, урологічних і багатьох інших видах обстежень.

Обладнання вже запущено в експлуатацію і близько 30 пацієнтів пройшли на ньому необхідну діагностику.

За словами головного лікаря «ЦПМСП» №3 Сергія Задої, до цього моменту УЗД кабінету в лікарні ніколи не було і пацієнтів доводилося перенаправляти в інші медичні установи.

«Тепер всі жителі міста, яких обслуговує поліклініка, а це близько 85 тисяч населення, зможуть отримувати якісні медичні послуги за місцем проживання. Крім того, в кінці минулого року тут почав працювати сучасний італійський мамограф, а найближчим часом для потреб поліклініки буде придбано новий рентген-апарат. Саму будівлю скоро також чекає масштабна реконструкція за рахунок гранту від фінансової корпорації НЕФКО. Зараз, тут виконуються будівельні роботи з розширення вхідної групи, а вже через місяць почнеться заміна вікон, утеплення фасаду, даху, модернізація систем тепло і водопостачання»- зазначив міський голова Андрій Білоусов.