Андрій Бiлоусов
Міський голова Кам'янського
“ Ми будемо пишатися нашим містом,
  Кам'янське буде не впізнати
   – воно стане комфортним та зручним
   для життя! ”
Андрій Бiлоусов
“ Мій обов’язок бути відкритим та доступним для кожного, адже саме виборці найняли мене на роботу, і тільки перед ними я зобов’язаний звітувати про виконану роботу на благо жителів міста. ”
Андрій Бiлоусов

Створена Муніципальна гвардія

Понеділок, Квітень 2, 2018 - 14:27

У березні в Кам’янському з  ініціативи міського голови Андрія Білоусова була створена Муніципальна гвардія. До основних функцій підрозділу входить охорона громадського порядку та боротьба з незаконно встановленими тимчасовими спорудами. 


З квітня парки, сквери, зони відпочинку а також набережну і міський пляж у Кам'янському патрулюють загони «Муніципальної гвардії». Гвардійці охороняють громадський порядок і тісно взаємодіють з Національною поліцією.
У патрулюванні міста задіяні 4 автомобільних екіпажі. Піше патрулювання здійснює близько 50 гвардійців. Для зручності територія міста розбита на 4 ділянки: центр міста, Дніпробуд і Романкове, Соцмісто та селище Будівельників, лівий берег. Графік чергування складений таким чином, щоб за громадським порядком можна було стежити цілодобово.

Якщо хтось у громадському місці розпиває спиртні напої або ж робить будь-які інші протиправні дії, патрульні можуть зробити словесне зауваження або викликати співробітників поліції: все залежить від серйозності порушення і реакції порушника на зауваження.