Андрій Бiлоусов
Міський голова Кам'янського
“ Ми будемо пишатися нашим містом,
  Кам'янське буде не впізнати
   – воно стане комфортним та зручним
   для життя! ”
Андрій Бiлоусов
“ Мій обов’язок бути відкритим та доступним для кожного, адже саме виборці найняли мене на роботу, і тільки перед ними я зобов’язаний звітувати про виконану роботу на благо жителів міста. ”
Андрій Бiлоусов

Стартував пілотний проект «Школа плавання» для учнів 2-4 класів

Четвер, Квітень 7, 2016 - 10:02

З березня поточного року в місті стартував пілотний проект «Школа плавання» для учнів 2-4 класів. В рамках програми, безкоштовні уроки плавання до літніх канікул відвідає близько 1000 школярів. Заняття проходять щодня з 11:00 до 14:00 на базі басейну «МіКомп». Діти займаються під наглядом медиків і їх тренують кваліфіковані інструктори. На сьогоднішньому занятті побував і мер міста Андрій Білоусов. Він зазначив, що подібна програма ще ніколи не реалізовувалася в нашому місті і була прийнята на лютневій сесії міської ради.

«Ми будемо розширювати рамки цього проекту, щоб якомога більше дітей в Дніпродзержинську змогли навчитися плавати. Наше місто стоїть на Дніпрі, і я вважаю, що абсолютно всі діти повинні знати елементарні правила поведінки на воді. Тим більше, що займається з ними чемпіон світу з плавання Дмитро Краєвський», - сказав Андрій Білоусов.

Ідея впровадження програми належить нашому чемпіону світу з плавання і головному тренеру басейну «МіКомп» Дмитру Краєвському.

«Це шикарний проект не тільки в рамках нашого міста, а й всієї України. Я озвучив цю ідею Андрію Леонідовичу під час однієї з нарад, де були присутні провідні фахівці міста в області спорту, і він підтримав цю ініціативу. Сьогодні, коли програма запрацювала, ми проводимо по три заняття в день, п'ять днів на тиждень з учнями з різних шкіл міста і намагаємося охопити якомога більше школярів. Хочу подякувати меру, який підтримав наші починання», - сказав Дмитро Краєвський.

Позитивні відгуки і слова подяки за надану можливість оздоровити школярів, звучали на адресу мера і від батьків, які прийшли на чергове заняття разом зі своїми дітьми.

«Я сама не вмію плавати і дуже рада, що у моєї дитини буде можливість навчитися цьому навику у професійних інструкторів. Спасибі нашому меру, і всім, хто займався створенням цього чудового проекту», - каже мама однієї зі школярок Анастасія.

Безкоштовні заняття будуть проходити з березня по травень включно, і продовжаться після літніх канікул з вересня по листопад.