Андрій Бiлоусов
Міський голова Кам'янського
“ Ми будемо пишатися нашим містом,
  Кам'янське буде не впізнати
   – воно стане комфортним та зручним
   для життя! ”
Андрій Бiлоусов
“ Мій обов’язок бути відкритим та доступним для кожного, адже саме виборці найняли мене на роботу, і тільки перед ними я зобов’язаний звітувати про виконану роботу на благо жителів міста. ”
Андрій Бiлоусов

Проведено реконструкцію дороги над водопропускною спорудою між вулицями Харківська і Єлизаветівське шосе

Середа, Липень 27, 2016 - 15:56

Влада міста завершила реконструкцію дороги над водопропускною спорудою між вулицями Харківська і Єлизаветівське шосе.

19 липня, міський голова Андрій Білоусов відкрив по ній рух.

Раніше вузький аварійний відрізок  дороги з постійними автомобільними пробками сьогодні просто не впізнати. За час реконструкції фахівці розчистили канал на 50 метрів вгору і вниз за течією, під проїзною частиною проклали залізобетонну трубу діаметром 1200 мм, передбачивши тим самим відведення води в каналі в паводковий період, підсипали і зміцнили відкоси. Проїжджу частину розширили з 4 до 9 метрів з розділювальною смугою в обидва боки руху. До дороги додалася пішохідна частина - тротуар шириною 1,5 метра. Також на ділянці відремонтовано асфальтобетонне покриття та нанесена розмітка.

Мер Андрій Білоусов зазначив, що питання розширення дороги було одним з пріоритетних в місті і знаходилося під його особистим контролем.

«Близько 40 років ця ділянка дороги була незручною і аварійно-небезпечною для водіїв. Тепер ми зможемо безперешкодно їздити по рівній, широкій і сучасній дорозі без заторів, а пішоходи зможуть переходити дорогу, не заважаючи автомобілістам і не піддаючи своє життя небезпеці», - підкреслив Андрій Білоусов.