Андрій Бiлоусов
Міський голова Кам'янського
“ Ми будемо пишатися нашим містом,
  Кам'янське буде не впізнати
   – воно стане комфортним та зручним
   для життя! ”
Андрій Бiлоусов
“ Мій обов’язок бути відкритим та доступним для кожного, адже саме виборці найняли мене на роботу, і тільки перед ними я зобов’язаний звітувати про виконану роботу на благо жителів міста. ”
Андрій Бiлоусов

Проведено капітальний ремонт дахів

Неділя, Липень 17, 2016 - 09:42

 

В липні 2016 року директор Департаменту житлово-комунального господарства обласної державної адміністрації, депутат обласної ради Андрій Коломоєць, спільно з мером Кам'янського Андрієм Білоусовим перевірили закінчення робіт з капітального ремонту покрівлі будинку за адресою Сергія Слісаренко (колишня Скалика), 2/34, які було здійснено за кошти обласного бюджету.

«Дах в цьому будинку протікав більше 12 років і сьогодні, коли всі роботи завершені, жителі можуть забути про цю проблему. У цьому році в місті капітально відремонтовано 25 дахів. Паралельно ми готуємо проектно-кошторисну документацію для виконання капремонту 73-х покрівель в наступному році. Роботи ми проводимо за кошти міста і здебільшого - області. Упевнений, що з тією підтримкою, яку нам надає керівництво області на чолі з губернатором Валентином Резніченко, ми зможемо відремонтувати в 4 рази більше дахів, і вже в найближчі кілька років повністю вирішити питання протікаючих покрівель, раз і назавжди забути про цю проблему», - говорить Андрій Білоусов.

«Для мене життя в місті починається не з білбордів, а з відремонтованих доріг, дахів і ліфтів. Ми повністю підтримуємо всі ініціативи Андрія Білоусова і бачимо, що він сьогодні - на правильному шляху, має тверду позицію і рішуче налаштований привести місто в ідеальний стан. Вся його діяльність спрямована на комплексне вирішення проблем - якщо ремонтують дорогу, то відразу ж відновлюють і зовнішнє освітлення. Він бачить перспективи розвитку міста на кілька років вперед. Сьогодні я хотів особисто переконатися в тому, що ремонт ведеться якісно, ​​а гроші йдуть суто за призначенням, і дуже задоволений результатом свого візиту», - підсумував Андрій Коломоєць.