Андрій Бiлоусов
Міський голова Кам'янського
“ Ми будемо пишатися нашим містом,
  Кам'янське буде не впізнати
   – воно стане комфортним та зручним
   для життя! ”
Андрій Бiлоусов
“ Мій обов’язок бути відкритим та доступним для кожного, адже саме виборці найняли мене на роботу, і тільки перед ними я зобов’язаний звітувати про виконану роботу на благо жителів міста. ”
Андрій Бiлоусов

Презентувано електронну систему «Розумна школа» - 11 гімназія

Понеділок, Лютий 27, 2017 - 18:53

Гімназія №11 стала першою школою, де за підтримки міської влади була впроваджена електронна програма, яка об'єднує всі ключові процеси діяльності навчального закладу. Це унікальна за своїми параметрами система, де електронна картка - не тільки ключ для входу і виходу з будівлі школи, але і носій інформації про успішність кожного учня, домашнє завдання, кошти, витрачені на харчування в буфеті.

Директор школи зазначає, що, перш за все, завдяки електронній системі, з'явилася повна прозорість. Особливо, це стосується інформування батьків про хід всього навчального процесу.

«Ми дуже вдячні міській владі за підтримку. На сьогоднішній день наша школа поповнилася новим обладнанням, яке допомагає вести облік про відвідування та успішність учнів, вести контроль у сфері їх безпеки. Мені, як адміністраторові, дуже зручно, так як кожен день я на екрані монітора бачу повну картину: скільки зайшло в школу дітей і викладачів, хто захворів, відсоток захворюваності дітей та інші дані. Ми перші, але у мене немає сумнівів в тому, що ця система має право на життя», - говорить Наталя Рева.

«Електронна система «Розумна школа» почала працювати в нашому місті і в усій Україні - вперше. В інших містах є окремі фрагменти цього проекту, але в комплексі її реалізували поки тільки ми. В цьому році ми складемо графік і, я думаю, що протягом 2-3-х років такою системою будуть обладнані всі школи нашого міста», - коментує Андрій Білоусов.