Андрій Бiлоусов
Міський голова Кам'янського
“ Ми будемо пишатися нашим містом,
  Кам'янське буде не впізнати
   – воно стане комфортним та зручним
   для життя! ”
Андрій Бiлоусов
“ Мій обов’язок бути відкритим та доступним для кожного, адже саме виборці найняли мене на роботу, і тільки перед ними я зобов’язаний звітувати про виконану роботу на благо жителів міста. ”
Андрій Бiлоусов

Презентовано систему «Безпечне місто»

Вівторок, Січень 17, 2017 - 15:14

Відтепер місто Кам'янське – під наглядом. 28 грудня 2016 року відбулася презентація програми «Безпечне місто». Шість великих моніторів встановлені в приміщенні Єдиної диспетчерської служби. Вони виводять зображення з потужних і багатофункціональних камер, дозволяючи відслідковувати ситуацію в громадських місцях, на вулицях і перехрестях міста. Всі дані зберігаються в архіві.


При необхідності картинка може бути багатократно збільшена, а зображення –  зроблене оглядовим. У разі будь-якого правопорушення або дорожньо-транспортної пригоди дані з камер миттєво передаються в правоохоронні органи.
Як розповів  міський голова Кам'янського Андрій Білоусов, в ході реалізації програми в цьому році було встановлено 100 камер зовнішнього спостереження, а в наступному буде змонтовано ще 50.

«В першу чергу, сучасна система відеоспостереження в багато разів підвищить рівень безпеки городян, що для нас є найголовнішою метою. Також система дозволяє підключатися до серверів приватних камер, і в подальшому ми будемо працювати над тим, щоб об'єднати всі ці дані. Адже відеомоніторинг здійснюватимуть співробітники поліції, що в інтересах і приватних структур», – зазначив міський голова.

Також в перспективі кам'янчани зможуть в режимі реального часу стежити за тим, що відбувається в місті. Один з можливих варіантів – онлайн-трансляція на сайті міської ради.