Андрій Бiлоусов
Міський голова Кам'янського
“ Ми будемо пишатися нашим містом,
  Кам'янське буде не впізнати
   – воно стане комфортним та зручним
   для життя! ”
Андрій Бiлоусов
“ Мій обов’язок бути відкритим та доступним для кожного, адже саме виборці найняли мене на роботу, і тільки перед ними я зобов’язаний звітувати про виконану роботу на благо жителів міста. ”
Андрій Бiлоусов

Презентовано 10-ть нових автомобілів, обладнаних спеціалізованою технікою та призначених для аварійних бригад єдиної диспетчерської служби

Четвер, Лютий 25, 2016 - 15:18

З 22 лютого в Дніпродзержинську почала працювати створена з ініціативи міського голови Андрія Білоусова єдина диспетчерська служба, а 26 лютого, на проспекті Василя Стуса (колишній Комсомольський), 10/12 відбулася презентація 10 нових автомобілів, обладнаних спеціалізованою технікою та призначених для аварійних бригад єдиної диспетчерської служби.

Аварійна і єдина диспетчерська служби - новий орган в сфері комунального господарства, і справжній подарунок керуючим компаніям міста.

Всі 10 автомобілів обладнані і укомплектовані за останнім словом техніки. Фахівці та техніка забезпечені всім необхідним і найсучаснішим обладнанням, для того, щоб своєчасно, якісно і ефективно обслуговувати житловий фонд Дніпродзержинська.

«Сьогоднішня презентація - демонструє принципово новий підхід до якості послуг, що надаються і ліквідації аварійних ситуацій. Аварійні бригади, стануть свого роду швидкою допомогою для житлового фонду і обслуговуючих компаній. Ефективність роботи нового підприємства, стане доказом того, що навести порядок можливо лише за умови взаємодії, а також жорсткого і незалежного контролю, який забезпечить дана служба», - підкреслив Андрій Білоусов.

У разі виникнення аварії на внутрішньобудинкових мережах систем тепло- і водопостачання, водовідведення, зливної каналізації і електропостачання, жителям не доведеться більше чекати надання допомоги по кілька днів. Тепер, досить просто подзвонити в єдину диспетчерську службу і бути впевненим, що заявка, буде знята з контролю тільки після вашого особистого підтвердження та підписання акта виконаних робіт.