Андрій Бiлоусов
Міський голова Кам'янського
“ Ми будемо пишатися нашим містом,
  Кам'янське буде не впізнати
   – воно стане комфортним та зручним
   для життя! ”
Андрій Бiлоусов
“ Мій обов’язок бути відкритим та доступним для кожного, адже саме виборці найняли мене на роботу, і тільки перед ними я зобов’язаний звітувати про виконану роботу на благо жителів міста. ”
Андрій Бiлоусов

Презентація нового світлофорного об'єкту на лівобережжі

Четвер, Грудень 28, 2017 - 22:15

18 грудня на Лівому березі Кам'янського почав працювати новий світлофорний об'єкт. Розташований він на перетині Єлизаветівського шосе і проспекту Перемоги. За статистикою – це один із найнебезпечніших перехресть у місті. Світлофорний об'єкт включає 8 транспортних і 8 пішохідних світлофорів та регулює рух по трьох найбільш завантажених напрямках. Режим роботи – з 6.00 до 23.00.

Нагадаємо, що минулого року на лівобережжі був встановлений і запущений в роботу світлофор на перетині бульвару Будівельників і проспекту Металургів, який значно упорядкував рух транспорту. Встановлення нових світлофорів  виконується за дорученням міського голови Андрія Білоусова для підвищення безпеки пішоходів і  водіїв.

Міський голова зазначив, що кошти на будівництво нового світлофорного об'єкта виділені з державного бюджету і подякував народному депутату України Олександру Дубініну за допомогу у вирішенні даного питання.

Андрій Білоусов також підкреслив, що вже виконано проект на установку нового світлофорного об'єкта в центрі Кам'янського на перетині проспектів Аношкіна та Свободи.

«Це перехрестя вважається одним із найбільш аварійно небезпечних у місті, тому вже наступного року ми розпочнемо будівництво  нового світлофорного об'єкта на цій ділянці», – сказав міський голова.