Андрій Бiлоусов
Міський голова Кам'янського
“ Ми будемо пишатися нашим містом,
  Кам'янське буде не впізнати
   – воно стане комфортним та зручним
   для життя! ”
Андрій Бiлоусов
“ Мій обов’язок бути відкритим та доступним для кожного, адже саме виборці найняли мене на роботу, і тільки перед ними я зобов’язаний звітувати про виконану роботу на благо жителів міста. ”
Андрій Бiлоусов

Дошкільний дитячий заклад "Жар-птиця" відкрився у Дніпродзержинську

Вівторок, Січень 26, 2016 - 09:36

 26 січня, у Дніпродзержинську після реконструкції відкрився дитячий садочок №9 "Жар-птиця", розташований на вулиці Арсенічева. 

 

Дитяча дошкільна установа була введена в експлуатацію у 1939 році, і за весь цей час тут  жодного разу не проводився капітальний ремонт. З міського бюджету були виділені кошти на виконання ремонту покрівлі, фасаду та  частини приміщення, що почала руйнуватися.Сьогодні оновлена будівля  відчинила двері для юних дніпродзержинців. На даний момент дитячий садок відвідує 104 дитини, що вперше повністю задовольняє потребам цього району.

 

Символічну стрічку урочисто перерізав мер міста Андрій Білоусов. На честь відкриття нового корпусу відбувся святковий концерт, підготовлений вихованцями "Жар-птиці".

Андрій Білоусов привітав дітей, батьків і педагогів із сьогоднішньою подією і запевнив, що міська влада і надалі буде працювати над збільшенням кількості дитячих дошкільних установ.

"На сьогоднішній день Дніпродзержинську необхідно ще 5 дитячих садків, і 3 з них ми плануємо відкрити вже в цьому році. Я від щирого серця вітаю всіх з сьогоднішнім святом і бажаю, щоб в" Жар-птиці "було завжди так тепло, затишно і весело, як зараз", - зазначив Андрій Білоусов.