Андрій Бiлоусов
Міський голова Кам'янського
“ Ми будемо пишатися нашим містом,
  Кам'янське буде не впізнати
   – воно стане комфортним та зручним
   для життя! ”
Андрій Бiлоусов
“ Мій обов’язок бути відкритим та доступним для кожного, адже саме виборці найняли мене на роботу, і тільки перед ними я зобов’язаний звітувати про виконану роботу на благо жителів міста. ”
Андрій Бiлоусов

Завершується реконструкція ЦНАП

Середа, Серпень 15, 2018 - 14:39

У головному офісі центру надання адміністративних послуг по проспекту Стуса 10/12 завершується реконструкція.

Зовнішні роботи по модернізації будівлі і облаштування прилеглої території практично завершені. Зараз посилено ремонтують внутрішні приміщення на 1-2 поверхах. Найближчим часом завезуть нові меблі та комп'ютерне обладнання.

ЦНАП Кам'янського визнаний одним з кращих в Україні, а інноваційний проект «Мобільний офіс» високо оцінили в Уряді і тепер впроваджують в ЦНАП по всій країні.

Після відкриття тут додасться близько 100 видів послуг соціального значення. Їх надаватимуть співробітники управління соціального захисту населення та пенсійного фонду. Всього на базі ЦНАП жителям надаватимуть 287 соціально-адміністративних послуг та 55 комунальних. Крім внутрішнього наповнення зміниться і площа перед будівлею. Тут вже побудували новий фонтан і поклали тротуарну плитку. Незабаром встановлять дитячий майданчик і лавки, відновлять зовнішнє освітлення, створивши для жителів житлового масиву Черемушки комфортне місце відпочинку. Проект реконструкції фінансується державою. 15 вересня об'єкт планують здати в експлуатацію.

Андрій Білоусов зазначив, що всі три ЦНАП Кам'янського будуть поетапно реконструйовані. У цьому році планується розпочати будівельні роботи у відділенні Південного району.