Андрій Бiлоусов
Міський голова Кам'янського
“ Ми будемо пишатися нашим містом,
  Кам'янське буде не впізнати
   – воно стане комфортним та зручним
   для життя! ”
Андрій Бiлоусов
“ Мій обов’язок бути відкритим та доступним для кожного, адже саме виборці найняли мене на роботу, і тільки перед ними я зобов’язаний звітувати про виконану роботу на благо жителів міста. ”
Андрій Бiлоусов

Триває реконструкція Палацу тенісу

Середа, Серпень 29, 2018 - 14:44

У Кам'янському триває реконструкція Палацу тенісу СК «Прометей». У середу, 22 серпня, голова міста Андрій Білоусов провів нараду на об'єкті, де повним ходом йдуть будівельні роботи.

На даний момент внутрішня обробка спортзалів виконана на 70%, встановлені нові енергозберігаючі та сонцезахисні склопакети, замінені водопровідні та електричні комунікації, змонтовані панелі опалення та система вентиляції. Також усунена основна причина просідання будівлі і починається утеплення його фасадної частини. Всі роботи йдуть згідно з графіком. Завершити реконструкцію основного спортивного об'єкту планують до кінця поточного року.

«Палац тенісу був введений в експлуатацію 45 років тому і з тих пір жодного разу не ремонтувався. Після реконструкції спортивний об'єкт буде відповідати всім сучасним нормам і стандартам, і ми зможемо приймати тут змагання найвищого рівня. Вже з січня 2019 року вихованці СК «Прометей» і всі бажаючі зможуть тут займатися», - сказав міський голова Андрій Білоусов.