Андрій Бiлоусов
Міський голова Кам'янського
“ Ми будемо пишатися нашим містом,
  Кам'янське буде не впізнати
   – воно стане комфортним та зручним
   для життя! ”
Андрій Бiлоусов
“ Мій обов’язок бути відкритим та доступним для кожного, адже саме виборці найняли мене на роботу, і тільки перед ними я зобов’язаний звітувати про виконану роботу на благо жителів міста. ”
Андрій Бiлоусов

Розпочато встановлення електронних табло на трамвайних зупинках

Четвер, Березень 17, 2016 - 13:54

11 березня, в Дніпродзержинську відбулася презентація двох відремонтованих трамвайних вагонів і першого в місті електронного табло на трамвайній зупинці.

Презентація проходила на проспекті Тараса Шевченка (колишня вулиця Сировця) поруч із зупинкою "Москворецька". Тут встановили велике інформаційне табло. На ньому користувачі міського транспорту можуть подивитися, через який період часу на зупинку прибуде вагон 1-го або 4-го маршрутів. Тепер пасажири матимуть можливість орієнтуватися в ситуації. Також безпосередньо до зупинки під'їхали два трамвайних вагона, які нещодавно прибули після капітального ремонту в Дніпропетровську.

У заході взяв участь Дніпродзержинський міський голова Андрій Білоусов. Він оглянув інформаційне табло, а також проїхався у нещодавно відремонтованому трамвайному вагоні. Як зазначив у своєму інтерв'ю міський голова, в найближчі місяці планується виконати капітальний ремонт ще 7 вагонів і таким чином поставити в стрій 9 вагонів які пройшли повну реконструкцію.

"Вже до липня ми плануємо, що на лінії Дніпродзержинська буде виходити 23-24 вагона, тобто до кінця першого півріччя, кількість рухомого складу на лініях збільшиться практично в два рази. Я буду докладати всіх зусиль для подальшого розвитку міського трамвая, як екологічно чистого і як соціального виду транспорту. Крім того,  ми встановили перше в Дніпродзержинську електронне табло і, хочу підкреслити, що за якістю і за параметрами - це кращий дисплей, який є на сьогоднішній день в Україні ", - зазначив Андрій Білоусов.

За словами керівника КП "Трамвай" Івана Скакуна, найближчим часом в Дніпродзержинську на зупинках буде встановлено 17 інформаційних табло, з них 13 простих (подібних встановленому на зупинці "Москворецька") і 4 більших монітори, на яких буде відображатися інформація не тільки про рух трамваїв, а й міські новини, прогноз погоди, реклама та ін.