Андрій Бiлоусов
Міський голова Кам'янського
“ Ми будемо пишатися нашим містом,
  Кам'янське буде не впізнати
   – воно стане комфортним та зручним
   для життя! ”
Андрій Бiлоусов
“ Мій обов’язок бути відкритим та доступним для кожного, адже саме виборці найняли мене на роботу, і тільки перед ними я зобов’язаний звітувати про виконану роботу на благо жителів міста. ”
Андрій Бiлоусов

Розпочато облаштування сучасного футбольного поля

Субота, Грудень 23, 2017 - 15:12

У Кам'янському стартував перший етап робіт з облаштування сучасного футбольного поля на базі дитячо-юнацької футбольної школи «Надія», поряд із середньою школою № 21.

Виконання робіт перевірив міський голова Андрій Білоусов. Як доповів представник підрядної організації, на даний момент проводиться зняття першого шару ґрунту. У роботах задіяна вся необхідна техніка. По завершенні зимового періоду, як тільки дозволять погодні умови, будівництво  буде продовжено.

За словами Андрія Білоусова, облаштування такого спортивного об'єкта пов'язано з тим, що на Лівому березі немає жодного стадіону або футбольного поля, де б діти і дорослі змогли повноцінно грати та проводити тренування. Майбутній спортивний комплекс включатиме не тільки футбольне поле розміром 100 на 70 метрів, але й тренажерний та скейт-майданчик, майданчики для гри в баскетбол, волейбол, настільний теніс, шашки і шахи, дитячий ігровий майданчик, роздягальні, лави для глядачів і навіс.

«Відтепер усі мешканці лівобережжя зможуть із задоволенням грати у футбол на новому полі та займатися спортом на сучасному майданчику. Хочу подякувати  депутатам обласної ради та керівництву облдержадміністрації за те, що вони почули нас і виділили кошти на реалізацію такого необхідного для міста проекту», – сказав міський голова.

Завершити будівництво і здати об'єкт в експлуатацію планують до середини 2018 року.

Під час виїзної наради до міського голови підходили місцеві жителі, щоб висловити вдячність за численні позитивні перетворення у місті. «Я живу в Кам'янському 22 роки і ще жодного разу не бачив місто таким чистим та доглянутим. Вулиці освітлюються, дороги ремонтуються, відновлюється інфраструктура, і все це – за такий короткий проміжок часу. Дякую Андрію Білоусову за працю й турботу про місто і його жителів», – зазначив один із мешканців.