Андрій Бiлоусов
Міський голова Кам'янського
“ Ми будемо пишатися нашим містом,
  Кам'янське буде не впізнати
   – воно стане комфортним та зручним
   для життя! ”
Андрій Бiлоусов
“ Мій обов’язок бути відкритим та доступним для кожного, адже саме виборці найняли мене на роботу, і тільки перед ними я зобов’язаний звітувати про виконану роботу на благо жителів міста. ”
Андрій Бiлоусов

Розпочато капремонт басейну в кам'янському ліцеї №15

Субота, Грудень 23, 2017 - 15:11

У Кам'янському триває капітальний ремонт плавального басейну в академічному  ліцеї №15 на лівобережжі.

Це перший капітальний ремонт басейну за 30 років його роботи. Проектом передбачено повне оновлення будівлі: заміна обладнання, утеплення фасаду, заміна вікон, укладання нового кахлю тощо.

27 листопада Кам'янський міський голова Андрій  Білоусов та його заступник Владислав Мелешко побували на об'єкті. В ході наради обговорювалося вирішення низки поточних питань. За словами керівництва ліцею, будівельні роботи ведуться дуже активно, бригади ремонтників працюють не тільки в будні, а й у вихідні дні. Крім того, в процесі реконструкції враховуються деталі, що не були передбачені проектом, наприклад, утеплення внутрішньої частини покрівлі та укладання теплих підлог в роздягальнях. Представник підрядної організації запевнив, що роботи ведуться за графіком і завершаться в намічений термін. До кінця цього року об'єкт здадуть в експлуатацію.

Після реконструкції в басейні будуть створені комфортні умови для учнів школи та жителів мікрорайону, які знову зможуть повноцінно займатися плаванням і зміцнювати своє здоров'я.

Як зазначив Андрій Білоусов, кошти на реконструкцію басейну були виділені з обласного бюджету.

«Ми дуже вдячні керівництву області в особі губернатора Валентина Резніченка за розуміння питань, пов'язаних із оздоровленням підростаючого покоління, та активну участь в їх вирішенні», – сказав міський голова.

Новий сучасний басейн матиме чотири доріжки довжиною 25 метрів. Він зможе приймати близько 100 дітей одночасно. Крім уроків фізкультури, там будуть проводитись заняття з початкового, лікувального, синхронного та спортивного плавання.