Андрій Бiлоусов
Міський голова Кам'янського
“ Ми будемо пишатися нашим містом,
  Кам'янське буде не впізнати
   – воно стане комфортним та зручним
   для життя! ”
Андрій Бiлоусов
“ Мій обов’язок бути відкритим та доступним для кожного, адже саме виборці найняли мене на роботу, і тільки перед ними я зобов’язаний звітувати про виконану роботу на благо жителів міста. ”
Андрій Бiлоусов

Лівобережний парк Кам'янського реконструюватимуть

Понеділок, Жовтень 1, 2018 - 16:44

Міський голова зазначив, що лівобережний парк був заснований більше 30 років тому і за цей час жодного разу не ремонтувався, тому вже не відповідає сучасним нормам і вимогам, а також побажанням містян щодо якості покриття алей, стану атракціонів, зелених насаджень та площ.

Межі парку планують значно розширити; була узгоджена загальна концепція реконструкції для складання технічного завдання на проектування, яке буде складатися з трьох етапів. Вони передбачають благоустрій діючого парку, розширення його меж, будівництво нових зон відпочинку, впорядкування волейбольних полів і будівництво сучасного стадіону, розташованого поряд із мостом по проспекту Героїв АТО.

«Наша мета – у 2019 році розробити проект реконструкції лівобережного парку, щоб у 2020 році розпочати його повну реалізацію», – зазначає Андрій Білоусов.