Андрій Бiлоусов
Міський голова Кам'янського
“ Ми будемо пишатися нашим містом,
  Кам'янське буде не впізнати
   – воно стане комфортним та зручним
   для життя! ”
Андрій Бiлоусов
“ Мій обов’язок бути відкритим та доступним для кожного, адже саме виборці найняли мене на роботу, і тільки перед ними я зобов’язаний звітувати про виконану роботу на благо жителів міста. ”
Андрій Бiлоусов

Звернення Кам’янського міського голови до керівників великих промислових підприємств міста

Четвер, Березень 19, 2020 - 18:07

Шановні керівники великих промислових підприємств: ПАТ «ДМК», АТ «ДніпроАзот» ПАТ «Южкокс» і «ДКХЗ», цемзаводу, вагонобудівного заводу, а також інших працюючих підприємств. Ви є основними донорами бюджету міста Кам'янське, систематично в повному обсязі здійснюєте поточні платежі до місцевого бюджету. Це дозволяє своєчасно виплачувати заробітну плату працівникам бюджетних установ, здійснювати оплату енергоносіїв, виконання соціальних та інших міських програм.

Але, на даний момент, перед міською радою виникла вкрай гостра проблема фінансового забезпечення територіальної громади міста, яка вимагає прийняття консолідованого рішення.

18 березня 2020 року набрав чинності Закон №533-IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України», один з пунктів якого – не нараховується і не сплачується в період з 1 березня 2020 року по 30 квітня 2020 року плата за землю.

Ця норма веде до втрати міським бюджетом понад 100 мільйонів гривень, що в свою чергу, ставить під загрозу виплату заробітної плати всім працівникам бюджетної сфери, які утримуються за рахунок міського бюджету, а також матеріальних і соціальних виплат, розрахунки за енергоносії, підтримку транспортної системи міста, і що саме неприпустиме, оплати за медикаменти та протиепідемічні заходи.

За інформацією фіскальних органів всі ви подали річну декларацію на 2020 рік до 20 лютого поточного року.

У той же час, відповідно до пункту 286.2 статті 286 Податкового Кодексу визначено, що платники плати за землю (окрім фізичних осіб), мають право (не обов'язок!) Подати уточнюючу податкову декларацію в якій відобразити зміни (зменшення) податкових зобов'язань з оплати за землю.

З огляду на обставини, що склалися і життєву необхідність забезпечити необхідні умови існування територіальної громади нашого міста, в тому числі щодо запобігання виникненню і поширення коронавірусной хвороби (COVID-19) прошу вас скористатися правом – не подавати уточнюючі податкові декларації з плати за землю та перераховувати необхідні платежі в бюджет у повному обсязі.